Nápad

Psí brýle? To je vtip? Ne, nápad za miliony dolarů!

Psí brýle? To je vtip? Ne, nápad za miliony dolarů!
Pes se slunečními brýlemi

Zdá se být absurdní, a přesto majiteli vydělal balík. Nedal se odradit a teď si žije svůj sen.

"Lidé často nevědí, co chtějí, dokud jim to neukážete.“ Tímto heslem se řídil nejen Steve Jobs, ale také usměvavá zakladatelka americké společnosti Doggles Then Roni Di Lullo. Viděla mezeru na trhu a zároveň včas rozpoznala potřebu psích mazlíčků. Chopila se šance a dnes její nápad vydělává miliony dolarů ročně.

Myšlenka pořídit sluneční brýle psím mazlíčkům se zrodila jednoho dne při venčení její border kolie Midknight. Všimla si, že při házení frisbee Midknight letající talíř minula, jako by ho vůbec neviděla přes paprsky kalifornského slunce. Když lidé nosí brýle, proč by nemohli i psi? A tak vznikl milionový nápad.

Úspěch její idey podtrhuje nejen výše ročního obratu společnosti, ale také rozšíření sortimentu o další "vychytávky" pro zvířecí mazlíčky. Stále se specializuje na psy, pro které kromě brýlí s volbou různých odstínů skel připravila i módní čepice, šperky, batohy, cestovní pelechy, botky aj. Na produktech pro kočičí milovníky postupně pracuje.

Související obsah

A co vy? Máte také takovýto nápad? Nebojte se ho zrealizovat. Pokud potřebujete na rozjezd projektu peníze, pamatujte si, že investicí může být i půjčka.
 

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz