Masarykovo nádraží

Vlak jel na červenou! Cestující se z Masaryčky nikam nedostali

Vlak jel na červenou! Cestující se z Masaryčky nikam nedostali
Zdroj: Profimedia

Strojvedoucí projel na Masarykově nádraží na červenou. Poškodil přitom výhybku. Vzniklá škoda zkomplikovala dopravu, která byla obnovena až o tři hodiny později.

"Z důvodu mimořádné události na Masarykově nádraží, ke které došlo při jízdě vlaku třetího dopravce, byl po 15. hodině omezen provoz na Masarykově nádraží," řekl mluvčí Českých drah Petr Štáhlavský.

Podle Správy železniční dopravní cesty způsobil nehodu dopravce společnosti Klub železničních cestovatelů (KŽC).

Byli jste svědky nehody? Zkomplikovala vám dopravu? Posílejte nám své příběhy a fotky vlaku na zpravy@nova.cz nebo na facebook. Děkujeme!

Související obsah

Provoz byl obnoven před 17. hodinou. "Žádáme cestující, aby sledovali aktuální informace například na webu Českých drah nebo v aplikaci Můj vlak," dodal Štáhlavský.

Událost bude prošetřovat Drážní inspekce. "Příčinu nehody budeme zjišťovat," řekl mluvčí Martin Drápal.

ham, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Muž postřelil v mexickém hotelu tři Kanaďany, jeden zemřel

Spor mezi hotelovými hosty v mexickém letovisku na karibském pobřeží nedaleko Cancúnu vyvrcholil střelbou. Tři kanadští turisté skončili v nemocnici, kde jeden z nich zemřel. Střelec je na útěku a hledá ho policie. Důvod hádky zatím strážci zákona nezveřejnili.

Krátká zpráva

Japonsko zasáhlo silné zemětřesení

Jihozápad Japonska zasáhlo zemětřesení o síle 6,6 stupně, informovala agentura Kjódó. Epicentrum zemětřesení se nacházelo u nejjižnějšího ze čtyř hlavních japonských ostrovů – Kjúšú. Na několika místech popraskalo vodovodní potrubí a objevily se i problémy s výpadky elektřiny. Žádné oběti na životech hlášené nejsou.

Píše se na Deník.cz