Vánoce

Stále nemáte dárky? Tyto seženete i hodinu před Štědrým večerem!

Stále nemáte dárky? Tyto seženete i hodinu před Štědrým večerem!
Zdroj: Profimedia

Štědrý den už pomalu klepe na dveře a vy stále ještě nemáte vánoční dárky? A co víc, ani nápad, čím byste mohli své blízké obdarovat? Máme pro vás tipy na dárky, které seženete klidně i hodinu před štědrovečerní večeří!

Každý rok si říkáte, že s nákupy dárků začnete už v listopadu, ale nikdy vám to nevyjde? Nevadí! Obdarovat celou rodinu můžete bez stresu a během několik minut. Stačí mít jen tu správnou inspiraci.

Velkou většinu dárků totiž můžete sehnat jednoduše z domova přes internet. Odradily vás fronty v knihkupectví od toho, abyste vyrazili nakupovat knížky? Koupit je můžete také v elektronické podobě a doma je budete mít okamžitě. Obrovské oblibě se v poslední době těší také audioknihy, které můžete poslouchat kdykoli - při vaření, řízení nebo třeba uklízení.

Pokud knížky vašim blízkým nic neříkají, možná je potěšíte předplatným některého z časopisů. Vybrat si můžete z obrovské nabídky podle jejich zájmů. Objednávka vám zabere jen pár minut a předplatným budete dělat radost celý rok.

Související obsah

Ideálním dárkem pro ty, kteří neradi sedí doma, je lístek na kulturní či sportovní událost. Pořiďte třeba předplatné do divadla nebo permanentku na zápasy oblíbeného sportovního klubu. Mladší generace zase určitě potěšíte volnými vstupenkami do kina.

Obrovským zdrojem inspirace jsou slevové portály. Najdete tady poukázky na adrenalinové zážitky, pobyty, degustační menu a mnoho dalšího. Poukázky můžete okamžitě vytisknout a dárek je na světě. Pokud nevíte, co konkrétního by daného člověka potěšilo, ale peníze mu dávat nechcete, navštivte stránky společností, které se zaměřují přímo na zážitky. Zvolit můžete univerzální poukaz, který dotyčnému umožní vybrat si cokoli, co sám bude chtít. Záleží jen na vás, v jaké hodnotě poukaz koupíte.

Skvělým nápadem pro fanoušky filmů a seriálů televize Nova je předplatné VOYO. Dá se pořídit kdykoli online přes internet. Objednávat ho můžete TADY.

Mnoho lidí říká, že když už jsou na Štědrý den v koncích, jistí jejich nákupy benzinky. Ani to ale není tak špatný nápad. Máte ve svém okolí řidiče, který křižuje republiku křížem krážem? Určitě ho potěšíte roční dálniční známkou!

Související obsah

Řešit se dá i situace, kdy vám na dárky jednoduše nezbyly peníze. Obrovskou radost totiž udělají i takové, které vyrobíte sami. Nestíháte objednat fotokalendář? Vyrobte si vlastní! Nebo vytvořte z kusu látky a trochy rýže skvělý nahřívací polštářek pro zimomřivou maminku. Vyrobit se dá i kosmetika nebo CD s oblíbenými písničkami. Možností je tak opravdu nespočet.

A variantu máme i pro ty, kteří nejsou manuálně zruční. Darujte svým blízkým poukaz na službu, kterou jim vyplníte vy sami. Máte mlsného partnera? Co takhle poukaz na vámi uvařenou večeři! Má vaše sestra dítě? Věnujte jí dvě hodiny hlídání úplně zdarma! Fantazii se meze nekladou. A ti, kteří se nebojí, mohou takto vytvořit celou kupónovou knížku!

mom, TN.cz

K tématu Vánoce

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz