Vánoce

Takhle zdobí své domy hvězdy! Podívejte se k Vondráčkové či Bílé

Přes rok září na nebi českého showbyznysu, před Vánocemi české hvězdy rozzářily i své příbytky. Podívejte se, kdo všechno si na výzdobě svých domů dal opravdu záležet.

Některé rodiny zdobí své domy opravdu bláznivě. U českých celebrit ale podobný styl nenajdete - u nich vládl spíše vkus a střídmost.

Slavný hitmaker Michal David svůj dům zdobí každý rok a nezklamal ani letos. Vilu v Křeslicích nazdobil dekoracemi v hodnotě statisíce korun a výsledný pohled stojí opravdu za to.

Zpěvačka a hlasová koučka z show Tvoje tvář má známý hlas Linda Finková zase přiznala, že si na vánoční výzdobě dala letos opravdu záležet. "Poslední léta má naše rodina nejvíc ozdobený barák z celých Kunratic," pochlubila se.

"Visí mi Mikuláš z okna, v každém okně svítí hvězdičky, na střeše máme hvězdu, na zahradě soba se saněmi, svítí stromy... Samé kraviny, je to úchylné, ale já to mám ráda," svěřila se Finková.

Související obsah

Přes den obyčejný dům, když se ale setmí, stane se z něj krápníky pokrytý unikát. Tak vypadá příbytek zpěvačky Lucie Bílé. Pozadu s přepychovou výzdobou opravdu zlatá Slavice není. Její dům v Otvovicích září už od začátku prosince do širokého okolí. Nechybí světýlka na všech stromech a keřích okolo domu, nezapomněla ale ani na zábradlí.

Ani zpěvačka Helena Vondráčková se nenechala zahanbit a svůj dům vyšperkovala barevnými ozdobami. "Tu výzdobu jsme dávali už k prvnímu adventu a postupně jsme přidávali světýlka, protože jsme zase něco našli, takže jsme to dělali tak postupně," popsala Vondráčková. Nechybí ani sob nebo laserová světýlka, která jsou vidět už z daleka.

Barbora Šimková/epa, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Princ Harry usiluje o možnost platit si policejní ochranu během pobytu v Británii

Britský princ Harry podle svých právních zástupců právně napadá rozhodnutí britské vlády, které mu brání osobně platit za policejní ochranu pro sebe a svou rodinu během pobytu ve Velké Británii. Podle CNN Harryho právníci uvedli, že právní výzvu inicioval už v září loňského roku, ale rozhodl se tuto informaci nyní zveřejnit, "aby uvedl fakta na pravou míru" kvůli tomu, že informace unikla do britských bulvárních novin.

Krátká zpráva

Exprezident Porošenko se vrátí na Ukrajinu, aby čelil obviněním z vlastizrady

Bývalý ukrajinský prezident Petro Porošenko se chce v pondělí vrátit na Ukrajinu, aby bojoval proti obviněním z vlastizrady. Podle prokurátora byl coby jeden z nejbohatších ukrajinských podnikatelů zapojen do prodeje velkého množství uhlí, které pomohlo financovat Ruskem podporované separatisty na východní Ukrajině v letech 2014–2015, uvedla agentura AP. Porošenko trvá na tom, že je nevinný, a svého nástupce Volodymyra Zelenského obvinil ze snahy ho politicky zdiskreditovat.

Píše se na Deník.cz