Svatba

Slavné svatby roku 2017: Dojemné obřady i tajné veselky! FOTO

Slavné svatby roku 2017: Dojemné obřady i tajné veselky! FOTO
Zdroj: TN.cz

Rok 2017 byl bohatý na svatby a své "ano“ si řeklo i mnoho hvězd jak z Česka, tak zahraničí. Akcí roku byla bezpochyby téměř královská svatba sestry vévodkyně Kate, velmi probíranými událostmi byly ale i sňatky moderátorky Adély Banášové a Viktora Vinczeho, premiéra Andreje Babiše nebo zpěvačky Ewy Farne.

Téměř královská svatba

Událost roku – tak se mluví o květnové britské svatbě Pippy Middletonové (33) s miliardářem Jamesem Matthewsem (41). A není divu! Sestra vévodkyně Kate oslnila už jako družička na královské svatbě a všichni proto s napětím očekávali, jak krásná z ní bude nevěsta. A Pippa se opravdu předvedla - ve skvostných šatech od návrháře Gilese Deacona jí to neskutečně seklo! Svatba za miliony liber se konala ve venkovském kostele z 13. století. Na video se můžete podívat zde.

Tenistka a miliardář

Miliardáře a svého dlouholetého přítele si vzala i tenistka Serena Williamsová (36). Na superluxusní svatbu přijely desítky známých tváří, celebrit a top sportovců z celého světa. Konala se v americkém New Orleans. Mobilní telefony byly na akci zakázány. Své „ano“ si s Alexisem Ohanianem (34) řekla dva měsíce poté, co se jim narodila holčička Alexis Olympia.

Zdroj: Profimedia

Moderátorská svatba

Velkou pozornost si získala i svatba moderátorské dvojice Adély Banášové (37) a Viktora Vinczeho (26) v červnu. Viktor totiž požádal Adélu o ruku v přímém přenosu Telerána, což ji dost zaskočilo. Oproti tomu jejich svatba byla tajná. Manželské sliby si dvojice nečekaně vyměnila v soukromí - den předtím, než se Adéla s Viktorem měli vzít před stovkami hostů. Skutečnému obřadu v pátek přihlíželo jen pár nejbližších.

Utajovaná svatba Ewy Farne

O pořádné pozdvižení se postarala i zpěvačka Ewa Farna (25), když v září oznámila, že je vdanou paní. Provdala se za dlouholetého partnera a kolegu z kapely Martina Chobota (28) a své zaskočené fanoušky její přiznání až dojalo k slzám. Ewa a Martin se vzali v těrlickém hotelu Grunt, který vlastní její rodina. Pár patří mezi nejoblíbenější z české hudební scény a i přes to, že jsou pod velkým tlakem veřejnosti, zvládají si udržet své soukromí pro sebe. O to větší sympatie jim fanoušci projevují.

Tajná svatba Richarda Krajča

Svatbu se podařilo před veřejností utajit i frontmanovi kapely Kryštof. Richard Krajčo (40) si vzal režisérku Karin Babinskou (42) v červenci, šťastnou novinu pár oznámil až po sňatku. Už začátkem léta přitom Karin překvapila fanoušky na sociální síti svatební fotkou s Richardem. Šlo ale o natáčení klipu Šňůry.

Zdroj: Instagram

Svatba na Čapím hnízdě

Ve stejný měsíc, kdy se ženil Richard Krajčo, oblékl svatební oblek i současný premiér Andrej Babiš. Šéf hnutí ANO si vzal partnerku Moniku po více než dvaceti letech. Na svatbě nechyběl luxusní altán ani honosná výzdoba plná živých květin. Hostům zahrál k tanci Michal David. Na svatebčany také čekal velkolepý ohňostroj, který v noci prozářil oblohu nad Čapím hnízdem.

V červenci se oženil i zpěvák Milan Drobný, známý hokejista Richard Žemlička, skokan na lyžích Jakub Janda a vdávala se i tenistka Andrea Hlaváčková (více zde).

Svatba kouče Vladimíra Růžičky

V krásném prostředí zámku Červený hrádek si své „ano“ řekl kouč extraligového Chomutova Vladimír Růžička a jeho partnerka Marie. Pár se vzal krátce po narození dcerky.

Filmová svatba

V září se oženil režisér Filip Renč (52), který si vzal za ženu herečku Marii Kružíkovou (30). Obřad proběhl v Arcibiskupském paláci v Praze, páru se má v lednu narodit miminko.

Zdroj: Marketa Novak/ facebook

Tajná svatba herečky

Svou svatbu se snažila ututlat i dcera Jitky Asterové, herečka Anna Linhartová (23). Ta se začátkem června v tichosti provdala za Jana Kameníka.

Zdroj: Instagram

Svatba v Las Vegas

V chomoutu je i zpěvák Daniel Hůlka (49), který se na jaře poprvé stane otcem. Svou těhotnou partnerku Barboru Klementovou (26) si vzal ve městě hazardu - v Las Vegas, kde také proběhly líbánky. Pro zpěváka to byla v pořadí už druhá svatba.
 

lud, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz