GALERIE přehled

V červenci se se svatbami roztrhl pytel! Kdo známý je v chomoutu?

Svatby v červenci
Zdroj: Profimedia / facebook, Instagram
Téma:

Léto přeje svatbám a v červenci tomu nebylo jinak. "Praštili" do toho sportovci, zpěváci, ale třeba i politik Andrej Babiš, který sérii svateb zakončil o posledním červencovém víkendu.

7. 7.

Milan Drobný

Zpěvák Milan Drobný pro svatbu zvolil magické datum 7. 7. 2017. Jeho třetí manželkou se mu stala o 12 let mladší partnerka Dana, kterou požádal o ruku už o Vánocích. Sňatek svým podpisem stvrdila svědkyně Yvetta Simonová a dorazil také herec Luděk Sobota. Více čtěte zde.

 

Svatba proběhla u rybníčku pražské Vily Kajetánka, kam dorazilo jen pár desítek hostů. Na obřad pozvali jen rodinu a úzký okruh přátel.

 

Richard Žemlička

Někdejší ikona hokejové Sparty, útočník Richard Žemlička si na Střeleckém ostrově v Praze vzal bývalou manželku hokejisty Jaroslava Bednáře Martinu.

 

Většinu hostů tvořili hokejisté, kteří v minulosti oblékli nebo dnes oblékají dres Sparty. Byla to přísně střežená akce. Do restaurace mohli jen novomanželé a pár desítek svatebčanů.

 

GALERIE: Svatby v červenci

1
/
5
Zdroj: Profimedia
Svatby v červenci - Milan Drobný s manželkou Danou

 

27. 7.

Richard Krajčo

Slavný český zpěvák a frontman kapely Kryštof Richard Krajčo se potřetí oženil. Vzal si svou dlouholetou přítelkyni, režisérku a blogerku Karin Babinskou.

 

Pár se snažil svatbu utajit, což se nakonec povedlo, i když pár týdnů před sňatkem skupina Kryštof vydala novou písničku s videoklipem sestříhaným jako rozlučku se svobodou. S veselkou se pochlubila až o den později sama novomanželka na Facebooku. 


Zpěvák byl v minulosti ženatý s modelkou a zpěvačkou Ivou Frühlingovu, dvojice se ale po roce soužití rozvedla. V roce 2008 se oženil s bývalou modelkou Martinou Poulíčkovou, se kterou se rozvedl v roce 2013. Během manželství se jim narodily dvě děti, Richard a Berenika.

 

21. 7.

Jakub Janda

Skokan na lyžích Jakub Janda se na italském ostrově Sardinii oženil s partnerkou Barborou. Pro někdejšího vítěze Turné čtyř můstků a Světového poháru to byla druhá svatba. Pár si tam údajně řekl jen své sliby. Hostinu budou mít v České republice.

 


22. 7.

Andrea Hlaváčková

Tenistka Andrea Hlaváčová je nyní Andrea Sestini Hlaváčková. Třicetiletá tenistka se totiž provdala za svého italského partnera. Svůj slib dokonce složila v italštině. Svatba proběhla v golfovém areálu Greensgate Golf Clubu Dýšina u Plzně.

 

Jejím novomanželem se stal Fabrizio Sestini. Je to bývalý italský tenista, který se však tomuto sportu pracovně věnuje dodnes. Pracuje jako manažer pro světovou organizaci ATP, která se stará o nejlepší tenisty světa.


29. 7.

Andrej Babiš

Bývalý ministr financí a šéf hnutí ANO se po více jak dvaceti letech oženil se svou partnerkou Monikou Babišovou. Svatební den ale vypadal velmi luxusně - nechyběl luxusní altán a honosná svatební výzdoba plná živých květin.

 

Obřad začínal v 16:00, podle programu se drinky na uvítanou podávaly už od půl třetí. Večírek trval až do časných ranních hodin. Novomanželé měli několikapatrový dort, který společně rozkrojili.

 

Hostům zahrál k tanci Michal David. Na svatebčany také čekal velkolepý ohňostroj, který v noci prozářil oblohu nad Čapím hnízdem.

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

has TN.cz