Nemocnice

Lékaři a zdravotní sestry natočili taneční klip! Baví celý internet

Lékaři a zdravotní sestry v nemocnici ve Strakonicích ukázali svůj smysl pro humor. Natočili zábavné novoroční video, které teď koluje po internetu a baví diváky.

Takový pohled na doktory a sestřičky se jen tak nevidí. Zaměstnanci strakonické nemocnice se rozhodli touto formou popřát všechno dobré do nového roku. "Bylo to spontánní rozhodnutí, spontánní akce. Jsme si říkali, že bychom mohli natočit nějaký vtipný zábavný klip," řekl Roman Zaremba, lékař gynekologického oddělení, autor videa.

A nápad se opravdu povedl. Video se na internetu šíří jako lavina. Během pár dnů ho vidělo už několik desítek tisíc diváků. "Musela jsem se smát, líbil se mi moc", "Oni mají spoustu práce, tak je hezké že si najdou chvilku se odreagovat," je jedním z dalších názorů.

Související obsah

Novoroční klip se natáčel ve všech pavilonech nemocnice. Zúčastnili se ho doktoři, sestry i další zaměstnanci nemocnice. "Ono je důležité nejen pracovat a řešit závažné věci, ale také se dokázat trochu uvolnit a myslím si, že by to mělo takhle fungovat všude," řekla zdravotní sestra.

Video natočili za jediný den. Tancuje se v ambulancích, chodbách i operačním sále. "Myslel jsem si, že to bude spíše lokálnější záležitost, ale v dnešní době je asi internet velmi masové medium a tyto akce se šíří velmi rychle," dodal Roman Zaremba.

ČTĚTE TAKÉ:

VTIPNÉ VIDEO: Kdo je ráno línější, muži nebo ženy? Budete se divit!

ham, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz