Miloš Zeman

Zeman v projevu lhal! "Nikoho jsem nepodpořil," vzkázal Gott

Zeman v projevu lhal! "Nikoho jsem nepodpořil," vzkázal Gott
Zdroj: TV Nova

Miloš Zeman v projevu po prvním kole prezidentských voleb poděkoval za podporu - jmenovitě zmínil premiéra Andreje Babiše a zpěváka Karla Gotta. Jenže Zlatý Slavík nikdy Zemanovi podporu nevyjádřil.

"Jsem vděčný za jakoukoliv pomoc a podporu. Zaregistroval jsem s velkým potěšením, že mně před volbami vyjádřili podporu tak různorodé osobnosti, jako je na jedné straně Andrej Babiš a na druhé straně Karel Gott," uvedl Zeman na tiskové konfenci.

Jenže oblíbený zpěvák nikdy neřekl, že by současného prezidenta volil. "Jako vždy, při všech volbách, jsem jmenovitě nepodpořil žádného kandidáta. Proto ani jejich výroky nekomentuji," vyvrátil Karel Gott prostřednictvím své mluvčí Anety Stolzové.

Zlatý Slavík tento týden pro portál Blesk.cz o prezidentských volbách promluvil. Konkrétní jméno ale nezmínil. "Budu volit člověka, kterého si vážím, jeho myšlenky a názory jsou mi blízké a vím, že naši republiku bude opět dobře reprezentovat," uvedl Gott. Zřejmě právě toto prohlášení si Zeman přeložil podle svého.

Současný prezident Miloš Zeman zvítězil v prvním kole prezidentských voleb, získal 38,56 % hlasů. O Hrad se v druhém kole utká s bývalým předsedou Akademie věd Jiřím Drahošem, kterému hlas dalo 26,60 % voličů. Druhé kolo se koná za dva týdny.


Projev Miloše Zemana na tiskové konferenci po prvním kole prezidentských voleb:

epa, TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz