Abú Zabí

"On mě zabije," bála se pašeračka při výslechu! Celníci jí nevěřili

Terezu z Uherského Hradiště chytili ve středu ráno na letišti v pákistánském Láhauru, když se snažila převézt drogy do Abú Zabí. Na sociálních sítích bylo zveřejněno další video z výslechu, kterému Češku celníci podrobili.

Při výslechu s celníky se Tereza obávala o svůj život, protože promluvila o svém kontaktu z Anglie. "Mám možná fotku chlápka z Anglie v konverzaci. Jen tam takhle sedí," řekla Tereza celníkům při svém výslechu. "Ježíš, on mě zabije," dodala v češtině a začal se na ní projevovat strach a stres.

Celníci Češce zřejmě nevěřili. Jejich rozhovor přeložil na facebooku Kashan Dar. "Pane, ona lže," řekl ceník. "Je trénovaná," dodal další. Tereza původně zapírala, nakonec ale přiznala, že nešlo o její první pašování.

 
Video ze zadržení pašeračky Terezy

"Poprvé mi dali do kufru tři nějaké sošky, že jsou to dárky. Nevěděla jsem, že tam něco je. Podruhé už jsem to věděla, ale měla to být tráva. Potřetí a počtvrté už mi vyhrožovali. Řekli ale, že to je něco, z čeho se drogy teprve udělají, ne že to je heroin. Ani že je toho tolik," vypověděla Tereza anglicky.

 

Související obsah

Terezu H. zadrželi na mezinárodním letišti v Pákistánu poté, co přiletěla na tříměsíční vízum. Původně měla v plánu pokračovat dál do Spojených arabských emirátů, tam už ale odcestovat nemohla. V kufru pašovala 9 kilogramů heroinu. Úřady se nyní dohadují, kdo povede další výslechy.

Podívejte se na reportáž Televizních novin:

ham, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz