Strážnice

Strážnice je první ženou v Česku, která jde do vězení za stalking!

Krajský soud v Liberci dnes potvrdil čtyř měsíční vězení bývalé městské strážnici. Stává se tak první ženou v Česku, která si má ve vězení odpykat trest za roky trvající stalking.

V jejím případě to navíc není poprvé. Už dříve byla Radka Panošková pravomocně odsouzená za pronásledování manžela své milenky. To bylo před necelými třemi roky.

První rozsudek za stalking a další trestné činy si zřejmě Panošková nevzala k srdci. panu Dřízhalovi, kterému odloudila ženu s dcerkou, totiž poslala 50 vulgárních SMS zpráv.

Loni v lednu na muže podala smyšlené trestní oznámení, kterým ho chtěla dostat za mříže. Tvrdila, že její sok v lásce shání rváče, kteří ji mají zmrzačit.


Související obsah

Kdyby jí to vyšlo, mohl pan Dřízhal skončit na 10 let ve vězení. Příběh byl ale tak děravý, že kriminalisté nakonec neobvinili jeho, ale Panoškovou. A ta k soudu vodila falešné svědky.

To jí nestačilo. Před měsícem bez důkazů Dřízhala obvinila, že jí prořezal pneumatiky. Teď je první ženou v Česku, které za stalking a křivé obvinění soud potvrdil nepodmíněný trest. A to má panu Dřízhalovi, který se kvůli útrapám léčil na psychiatrii, zaplatit stotisícové bolestné.

pez, Ivan Berka, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz