Myslivec

Tragédie na honu: Myslivce (73) postřelili, zraněním podlehl

Tragédie na honu: Myslivce (73) postřelili, zraněním podlehl
Zdroj: TV Nova

V obrovskou tragédii se v sobotu změnil hon mezi obcemi Černíny a Švábínov na Kutnohorsku. Jeden z myslivců byl totiž omylem postřelen tak nešťastně, že utrpěným zraněním o něco později podlehl.

Incident TN.cz v sobotu odpoledne potvrdila policejní mluvčí Eva Hašlová. "Postřelen byl třiasedmdesátiletý účastník honu, který následně podlehl utrpěným zraněním. Věk střelce a další okolnosti případu zatím neznám, kolegové na místě stále pracují," uvedla mluvčí krátce před 15. hodinou.


Podle informací agentury Aktu.cz projektil proletěl zraněnému hrudníkem v prostoru mezi rybníky Vidlák a Švábínov. Střelec po incidentu zůstal na místě.


Související obsah


Policisté zatím vše vyšetřují jako nešťastnou náhodu, zatím není zřejmé, jak bude čin kvalifikován a jaký trest střelci hrozí.

pez, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Za poslední rok zahynuli ve službě dva agenti CIA

Za poslední rok zahynuli ve službě dva důstojníci americké zpravodajské služby CIA. Na pamětní zeď v sídle agentury v Langley ve Virginii přibyly při každoročním ceremoniálu na jejich počest dvě hvězdy. Pracovali v utajení, jejich jména i okolnosti úmrtí jsou tajné. O rok dříve přišli při plnění úkolů o život čtyři příslušníci CIA.

Krátká zpráva

Zřícená budova pohřbila v Íránu šest lidí, desítky jsou ještě v troskách

Šest lidí zahynulo při zřícení nedostavěné budovy v nejrušnější ulici v íránském městě Abadan. Záchranáři vyprostili z trosek desetipatrového domu 34 živých, desítky lidí pohřešují. Spodní patra domu byla před několika dny zprovozněna, zatímco horní část ještě dostavovali. Policie zatkla majitele objektu i šéfa stavební firmy.

Píše se na Deník.cz