Elton John

Potvrzeno! Elton John chystá poslední turné, objeví se i v Praze

Potvrzeno! Elton John chystá poslední turné, objeví se i v Praze
Zdroj: Profimedia

Oblíbený britský zpěvák Elton John skončí s koncertováním po velkolepém turné. Finální turné nazvané "Farewell Yellow Brick Road“ čítá na 300 koncertů na pěti kontinentech v přibližně třech letech. Příští rok zavítá také do České republiky. Elton John odůvodnil své rozhodnutí špatným zdravotním stavem a změnou priorit, nejdůležitější je nyní rodina.

"Máme děti, a to změnilo naše životy. Je čas přestat s cestováním a začít další důležitou kapitolu mého života,“ odůvodnil zpěvák své rozhodnutí na svolané tiskové konferenci, která byla přenášena živě do celého světa. Hudební svět však zcela neopustí. "Neznamená to, že nebudu dál tvořit,” dodává.

Související obsah

Nejznámější hity jako Daniel, Candle In Wind nebo Oscarem oceněný Can You Feel The Love Tonight zazní i v pražské O2 areně, kde Elton John naposledy vystoupí 7. května 2019. Na rozloučenou slibuje fantastickou show.

sih, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Elton John

Důležité Události

Krátká zpráva

Auto v Praze srazilo dva chodce. Jsou vážně zranění

Vážná nehoda se stala v sobotu v noci v pražských Holešovicích. Auto tam srazilo dva chodce. "40letý muž utrpěl velmi vážný úraz hlavy a mnohačetná poranění. Po resuscitaci jsme ho převezli do motolské nemocnice. 39letý muž utrpěl úraz nohou a hlavy. Při vědomí jsme ho transportovali do vinohradské nemocnice," informovali na twitteru záchranáři. Policisté nyní zjišťují, co se přesně stalo, a zda dvojice přecházela přes přechod. "Alkohol u řidiče osobního auta byl negativní," sdělila policie.

Píše se na Deník.cz