Zahraničí

Trpěla anorexií. Pak k ní promluvil bůh a změnila se k nepoznání

Trpěla anorexií. Pak k ní promluvil bůh a změnila se k nepoznání
Zdroj: Profimedia

Erika Jenningsová (25) ze západní Virginie bojovala s anorexií po sedm let. Zhubla na neuvěřitelných 38 kilogramů a málem zemřela. Když bezvládně ležela na podlaze, bůh jí prý sdělil, že má začít milovat svoje tělo. A tak se proměnila k nepoznání.

Eriku v 15 letech odmítl chlapec, do kterého byla zamilovaná. Ze strachu, že je tlustá, začala držet drastické diety. Svůj příjem omezila na 300 kalorií denně, někdy ale nejedla vůbec nic.

"Hladověla jsem, protože jsem nenáviděla svoje svaly. Chtěla jsem se jich zbavit. V roce 2013 jsem ležela v depresi na zemi, když jsem najednou slyšela boha, jak mi řiká, že jsem sama sobě nejlepší kamarádkou," svěřila se Erika portálu DailyMail.

Tato událost jí změnila život. Naučila se mít ráda vlastní tělo a začala o sebe pečovat. Přesedlala na vysoce nutriční veganskou dietu a už za deset měsíců se cítila a vypadala mnohem lépe. Díky správné výživě se zbavila i depresí.

Související obsah

Dnes váží 63 kilo a pravidelně cvičí. Přestala se vážit a je mnohem šťastnější. Její rodina ji plně podporuje a Erika vede šťastný život.

kik, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz