Zahraničí

Po drsné hádce Lucie (35) vypadla z balkonu. Sousedé promluvili

Po drsné hádce Lucie (35) vypadla z balkonu. Sousedé promluvili
Zdroj: Policie SR

Případ jako z kriminálního seriálu vyšetřují policisté v Bratislavě. V pondělí večer v Ružinově za záhadných okolností zahynula známá vědkyně. Vypadla z balkonu. Pádu však předcházely děsivé výkřiky a volání o pomoc.

Podle serveru novycas.sk manželství Lucie (35) se známým slovenským lékařem nebylo vůbec ideální. Sousedé dokonce vypověděli, že z bytu v osudný večer slyšeli výkřiky.

"Žena křičela o život: ,Prosím, už dost, už ne, prosim, ne,´" prozradila sousedka. Tvrdila také, že výkřiky postupně slábly, až utichly úplně.

Vyděšená sousedka prý vyběhla na chodbu a dívala se z okna, když si její syn všiml, že Lucie leží pod balkonem z druhé strany domu. Sousedka vše popsala policii.

Manžel mrtvé však na policii vypovídal jinak. Před smrtí své ženy prý slyšel jenom, jak se otevřely dveře od balkonu.

"Jestli tohle tvrdí, tak lže, muselo se tam něco stát," myslí si sousedé. Policie se nesrovnalostmi zabývá, ale víc k případu neprozradila.

Související obsah

Podle sousedů to navíc nebyla první hádka manželů Lucie a Borise. "Hádali se často a slyšeli je všichni v okolních bytech. Často jsme odtud slyšeli rány a křik," tvrdí sousedé.

Podle sousedů byli manželé také silně věřící. Boris sousedům a policii řekl, že se o víkendu se ženou účastnili náboženského střetnutí. Od jeho absolvování byla podle slov manžela Lucie "divná" a později se zhroutila.

kik, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz