Karneval

Maškary na reji strčily dívku do kotle s vařící vodou a zmizely!

V Německu pátrají po dvou neznámých pachatelích, kteří v sobotu způsobili vážná zranění mladé ženě. Na karnevalu ji dvojice převlečená za čarodějnice až po kolena ponořila do kotle s vařící vodou. Karnevalových průvodů v maskách se ve městě každoročně účastní tisíce lidí.

Německá policie pořádá po víkendovém karnevalu v Eppingenu hon na čarodějnice - dva účastníci průvodu v maskách totiž do kotle na obrázku pod titulkem článku strčili osmnáctiletou dívku.

"Tu mladou ženu vzali, zvedli víko hrnce a drželi ji nad ním. Okolnosti ještě nejsou prošetřeny, ale nohy té ženy se nějakým způsobem dostaly až po kolena do horké vody," říká policista Achim Küller.

Mladou ženu do spárů čarodějnic prý z legrace postrčila její kamarádka. Dvojice, která jí způsobila vážná zranění, údajně pokračovala v průvodu.


Související obsah

Zraněná byla s popáleninami druhého stupně vrtulníkem převezena na specializovanou kliniku. Policie se snaží pachatele najít. Neví ale, jestli šlo o ženy nebo muže. V ulicích Eppingenu bylo v sobotu okolo sedmi tisíc lidí. V průvodu šlo 85 skupin čítajících dohromady 1700 účastníků.

Podle eppingenské radnice prošel karnevalový vůz schvalovacím řízením. V době, kdy ho úřady kontrolovaly, ale údajně v kotli žádná voda nebyla. Průvod se v Eppingenu konal poprvé v roce 2003. Žádné problémy ho až do letošního ročníku nepoznamenaly.

pez, Ema Klementová, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz