Výhra

Jak se stát miliardářem? 8 tipů, které zvýší šanci na výhru!

Jak se stát miliardářem? 8 tipů, které zvýší šanci na výhru!
Eurojackpot Zdroj: Sazka

O pohádkovou výhru dvě a čtvrt miliardy korun se bude hrát už tento pátek. Pokud i vy sníte o této sumě, víme, jak zvýšíte šanci na její dosažení. Podívejte se na následující tipy.

1. Data narození kombinujte s vyššími čísly

Spousta lidí sází na kombinace čísel složené z dat narození, která se pohybují v rozmezí hodnot 1 až 31. Tato čísla jsou však poměrně nízká, proto je raději kombinujte i s vyššími čísly. Šanci na výhru zvýšíte, když čísla budou co nejvíce rozmanitá.

2. Vyvarujte se postupkám

Dle statistik u každé loterijní hry sází tisíce lidí tzv. postupky (1,2,3,4,5,6 nebo 33,34,35,36,37,38). Prozatím v historii loterie ještě podobná postupka nepadla. Nedoporučujeme tedy podobné kombinace sázet.

3. Grafické obrazce ne

Podle společnosti Sazka jsou na tuto chybu Češi přeborníky. V tiketu se snaží vytvářet obrazce v domnění, že jim to vynese vysněnou výhru. Opak je však pravdou, neboť sázejících s tímto postupem je příliš mnoho. Raději tedy zvolte čísla náhodně.


4. Hrajte pravidelně

Že se pravidelné sázení vyplatí, by vám potvrdili i samotní výherci. Chcete-li vyhrát Eurojackpot, ujistěte se, že nezmeškáte žádné slosování. Pokud rádi hrajete stále se stejnými čísly, využijte možnost si tikety předplatit dopředu. S funkcí "Předplatné" se bude váš tiket opakovaně sázet automaticky a vy se nemusíte o nic starat.

Související obsah

5. Sázejte skupinově

Pokud sázíte pravidelně, bude se vám líbit nabídka sdílení nákladů na sázky. Využijte výhod tzv. loterijního syndikátu a hrajte společně s přáteli nebo kolegy z práce. Díky tomu budete moci vsadit více tiketů a zároveň ušetříte. V případě výhry se peníze rozdělí spravedlivě mezi všechny členy syndikátu.


6. Hrajte se systémovou sázkou

Hraním se systémovou sázkou zvyšujete svou šanci na výhru. Funguje to tak, že vsadíte všechny možné kombinace vámi zvolené řady číslic. Systémovou sázku aktivujete tak, že v tiketu označíte více čísel, než je standardní počet. Systém pak automaticky vsadí různé kombinace vybraných čísel. Čím více vsazených kombinací, tím tedy větší šance na výhru.

Související obsah

7. Kombinujte všechno dohromady

Pokud zkombinujete výše uvedené typy a společně se členy vašeho loterijního syndikátu budete sledovat výši jackpotu, předplatíte si tiket dopředu a využijete systémovou sázku, mnohonásobně zvýšíte svou šanci vyhrát.

8. Nepodceňujte kontrolu výsledků

Možná vám to přijde jako samozřejmost, ale mnoho výherců se o výhru připravilo právě proto, že si po slosování zapomněli zkontrolovat svůj tiket. Buď se o výhře vůbec nedozvěděli, nebo už bylo pozdě a nemohli uplatnit práva na výhru. Tuto starost si ušetříte, když budete sázet online. Elektronické tikety se totiž kontrolují automaticky a o výhře se dozvíte e-mailem.
 

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz