Kultura

Hvězda Ulice Solaříková ukázala vyrýsované tělo! Prozradila recept

Hvězda Ulice Solaříková ukázala vyrýsované tělo! Prozradila recept
Zdroj: Instagram

Herečka ze seriálu Ulice Patricie Solaříková se na instagramu pochlubila proměnou, kterou za poslední roky prošla. A rozhodně se je čím chlubit!

Herečka populárního nováckého seriálu přidala na svůj Instagram snímek, na kterém je vyobrazena před takřka čtyřmi lety a dnes. Jedná se o fotku v plavkách. A rozdíl je to markantní!

O tom, že Patricie za poslední dobu zhubla, se psalo již mnohokrát. Touto fotografií ale vytřela všem zrak. Na prvním snímku z 5. května 2014 vidíme poněkud oplácanou dívku se znuděným obličejem. Hned vedle se ale směje ta samá slečna. 8 února tohoto roku můžeme obdivovat nejen krásně vysportovanou postavu, ale i dobrou náladu.

Zdroj: Instagram

"Prosím, rozhodně to neberte, že se tady hrozně chci vychloubat svojí postavou! To fakt ne," píše Patricie u svého příspěvku a hned dodává, že by to podle ní mohlo být ještě lepší: "Sama bych měla ještě pár požadavků na svoje tělo (větší prsa, hubenější stehna, plošší břicho a tak)," vysvětluje.

V textu k fotografii vysvětluje, že k vylepšení postavy jí dopomohla jóga, fitko, tenis nebo procházky. Tyto činnosti ale nedělá primárně kvůli hubnutí, ale protože ji baví: "Dokud budete dělat nějaký sport jenom za účelem lepší vizáže, výsledky to, podle mě, nepřinese," radí svým fanouškům mladá herečka.

Související obsah

A podobně to má Patricie i s jídlem. Prý se v ničem neomezuje a jí zkrátka to, co má ráda. Včetně čokolády nebo knedlíků. "Dělejte to, co vás baví a naplňuje, pak budete spokojený," píše. Na závěr ještě herečka upozorňuje, že podobná proměna chce čas a trpělivost: "Fotky dělí 4 roky!!! Ne týden! Ne měsíc! Některé věci nejdou hned a správné nastavení hlavy je dlouhý proces, buďte trpěliví," stojí na konci příspěvku.

Patricie Solaříková je devětadvacetiletá herečka, která se proslavila hlavně postavou Terezy Jordánové v oblíbeném seriálu Ulice, který již dlouhá léta vysílá každý všední den TV Nova. V roce 2015 úspěšně dokončila humanitní studia na soukromé vysoké škole. Kromě herectví se věnuje také charitě, každoročně například vydává vlastní charitativní kalendář se psy.

ČTĚTE TAKÉ:

Patricie Solaříková: Být kyselá je zbytečné, lepší je mít dobrou náladu

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz