Zajímavosti

Britney Spears přišla se zdrcující zprávou. Fanoušci jí vyjadřují podporu

Britney Spears přišla se zdrcující zprávou. Fanoušci jí vyjadřují podporu
Britney Spears a Sam Asghari Zdroj: Profimedia

Rodinu Britney Spears zasáhl smutek. Necelý měsíc poté, co slavná popová zpěvačka oznámila své těhotenství, přišla se zdrcující zprávou. Britney přišla o své nenarozené dítě. Se smutnou informací se podělila s fanoušky na svém instagramu.

Není to ani měsíc, co se hvězda popové hudby Britney Spears podělila o šťastnou novinku. Radovala se, že čeká další přírůstek do rodiny. Se svým partnerem Samem Asgharim tehdy očekávala své třetí dítě.

Teď se ale radost z očekávání proměnila v zármutek. Zpěvačka totiž z důvodů, které zatím nesdělila, o své nenarozené dítě přišla. "S nejhlubším smutkem musíme oznámit, že jsme naše zázračné děťátko ztratili," napsala zpěvačka na instagramu.

Související obsah

I přes tvrdou ránu osudu se Britney Spears šance na další dítě nevzdává. "Budeme se i dále snažit rozšířit naši nádhernou rodinu. Jsme velmi vděční za vaši podporu," uvedla Britney.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Britney Spears (@britneyspears)

Minulý rok zbavil soud otce Britney opatrovnictví:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

USA se chystají poskytnout Ukrajině salvové raketomety dlouhého doletu

Bidenova administrativa se chystá poskytnout Ukrajině salvové raketomety dlouhého doletu M270 MLRS a pohyblivý raketový systém HIMARS. Tyto zbraňové systémy mohou odpalovat rakety mnohem dále než kterýkoli ze systémů, které Ukrajina již má, což by mohlo být v boji s ruskými okupanty převratnou změnou. USA se přiklání k vyslání systémů jako součásti většího balíčku vojenské a bezpečnostní pomoci Ukrajině, který by podle CNN mohl být oznámen již příští týden.

Píše se na Deník.cz