Policie

Karolínu (14), kterou hledala policie, našli mrtvou! Byla zastřelena

Karolínu (14), kterou hledala policie, našli mrtvou! Byla zastřelena
Zdroj: facebook

Pátrání po studentce Karolíně (14), která zmizela ve středu cestou do školy, má tragický konec. Dívku našla policie mrtvou blízko sídliště v Popradu. Podle vyšetřovatelů měla střelná poranění, vše nasvědčuje tomu, že spáchala sebevraždu.

Po čtrnáctileté dívce pátraly desítky policistů i hasičů. Ve středu odešla do školy, domů už se ale nevrátila a rodina se tak začala bát o její život.

Vyšetřovatelům se podařilo vypátrat nejprve její telefon v blízkosti popradského sídliště, po dívce však nebyly ani stopy. Vyšetřovatelé ji našli až v pátek, pátrání bohužel neskončilo šťastně. "Karolína se našla mrtvá. Mladistvá měla na těle střelné poranění," sdělila slovenská policie.

Související obsah

Vyšetřovatelé zatím pracují s verzí, že se dívka zastřelila. Zbraň patřila jejímu otci, držel ji legálně. "První indicie směřují k sebevraždě. Respektujte postup vyšetřování a vyvarujte se zbytečným spekulacím," dodala policie.

Tělo dívky leželo pohozené v porostu za sídlištěm v Popradu. Rodiče si nedokážou vysvětlit, co se stalo. Už dříve prohlásili, že děvče bylo bezproblémové dítě.

lud, TN.cz

K tématu Policie

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz