útěk

Pavla, Petra (obě 16) a Jessica (15) zmizely. Pomozte je najít!

Pavla, Petra (obě 16) a Jessica (15) zmizely. Pomozte je najít!
Zdroj: Policie ČR

Pražští policisté za posledních několik dní vyhlásili pátrání hned po třech teenagerkách ve věku 15 a 16 let. Jedna z nich má sebevražedné sklony, všechny tři už byly v minulosti pohřešované.

Jako první zmizela šestnáctiletá Petra Vítková z Prahy 8, policisté po ní pátrají od neděle, z domova ovšem odešla už na konci ledna. 

"S rodinou pohřešovaná naposledy komunikovala přes mobilní aplikaci v pátek 2. února a od té doby o sobě nepodala žádnou zprávu, ačkoliv s vrstevníky na sociálních sítích bez problému komunikuje. Podle posledních informací by se dívka mohla nacházet na Příbramsku," uvedla policejní mluvčí Andrea Zoulová. Petru policisté hledali už na sklonku loňského roku.

Od tohoto pondělí muži zákona hledají i patnáctiletou Jessicu Ogboi. "Dívka odešla z domova v pondělí ráno 5. února po hádce s matkou. Dívka měla jít do školy do Čakovic, kam nedorazila. Pravděpodobně se nyní pohybuje mezi kamarády, kteří ji záměrně zapírají. V minulosti byla již několikrát pohřešována," řekl policejní mluvčí Jan Daněk.


Související obsah

Popis hledané: výška 170 cm, hubená postava, hnědé kudrnaté vlasy po ramena (styl afro) a hnědé oči. Naposledy byla oblečená do modré delší zimní vatelínové bundy s kapucí, maskáčových legín zelené barvy a bílých látkových tenisek značky Nike.

Ode dneška pražští policisté hledají šestnáctiletou Pavlu Johanu Gilovou. "Ta byla naposledy viděna ve čtvrtek odpoledne v nákupním centru v Praze 4, kam chodí na brigádu. V práci se nechala vystřídat, že jí není dobře a odešla neznámo kam," popsal Daněk.

I tuto dívku policisté v minulosti už hledali, podle Daňka má sebevražedné sklony a v poslední době s ní navíc byly výchovné problémy.


Související obsah

Popis hledané: výška asi 165 cm, hubená postava, hnědé vlasy a hnědé oči. Naposledy byla oblečená do červené bundy s kožíškem, černé mikiny s kapucí a černých kotníčkových bot. V nose má piercing.

Pokud jste některou z pohřešovaných dívek viděli, nebo víte, kde se nachází, stavte se na nejbližší policejní služebně nebo vytočte tísňovou linku 158.

pez, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz