Jiří Laštovka

Záhadná smrt herce Laštovky: Maminka napsala dojemný vzkaz

Záhadná smrt herce Laštovky: Maminka napsala dojemný vzkaz
Zdroj: Facebook / TV Nova

Zpráva o smrti mladého herce Jiřího Laštovky zasáhla jeho kamarády, příbuzné i fanoušky. Mladý herec zemřel za zatím neznámých okolností ve věku 39 let. Lidé dokonce na sociálních sítích spekulují o tom, že si mladý táta dvou dětí sáhl na svůj život.

Jiří Laštovka působil v pražském divadle Minor, zahrál si i v seriálech televize Nova Ordinace v růžové zahradě a Policie Modrava. Na sociální sítě teď píší jeho kamarádi a fanoušci, kteří na sympatického herce vzpomínají. Ozvala se i maminka Jiřího Dagmar, která musí při ztrátě mladého syna prožívat hodně smutné okamžiky. "Děkuji všem, kdo na něj vzpomínají s láskou,“ napsala.

A těch, kteří s láskou vzpomínají, není málo. "Jsem vděčnej za čas, co jsme spolu v Minoru strávili. Nezapomenu,“ napsal kolega David. "Jsem taky v šoku. Kdysi mě učil soukromě španělštinu. Byli jsme kamarádi, dlouho jsme se neviděli a nemůžu uvěřit tomu, že už ho nikdy neuvidím a neuslyším. Už teď mi neskutečně chybí,“ vzpomíná zase Ivana.

"Jsem v úplném šoku, Jiřího jsem znala jako úžasného člověka, souseda, nemám slov. Prosím, co se stalo??? Vždyť byl tak mladý a plný života. To je prostě strašný,“ nechápe Vendula tragickou smrt mladého herce. "Asi ta smutná varianta, kdy se člověk rozhodne sám… Možná… Ale to jen odhaduji, jelikož byl herec a ti mají často citlivější psychiku,“ naznačila smutnou domněnku Magda.

Související obsah

Jiří Laštovka měl dvě děti a podle informací TN.cz byl rozvedený. Dramaturgyně divadla Minor Petra Zichová pro TN.cz uvedla, že když hrál naposledy před dvěma týdny inscenaci Hon na Jednorožce, tak se zdál kolegům posmutnělý. Její vyjádření najdete zde.

Připomeňte si Jiřího Laštovku v roli Petra Šídla v Ordinaci v růžové zahradě: 

TN.cz

K tématu Jiří Laštovka

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz