Rusko

Natálie zemřela v ruském letadle. Její tři dcery chtějí úřady rozdělit!

V Moskvě se večer konala pieta za oběti leteckého neštěstí v Rusku, při kterém v neděli zemřelo 71 lidí. Na místě tragédie stále pracují pátrací týmy. Na veřejnost se dostávají srdceryvné příběhy lidí, kteří přišli o své blízké.

Lidé zapálili svíčky a uctili památku obětí leteckého neštěstí před Katedrálou Krista Spasitele. Při neštěstí přišlo o život 65 cestujících a šest členů posádky. Mezi nimi i Natálie Meškerjaková. Letěla do Orsku, kde má tři dcery.  

"Nejdřív jsem nevěřila tomu, že by to mohlo být mámino letadlo. Ani teď nevěřím, že je mrtvá. Byly jsme od sebe daleko, navštěvovala nás dvakrát nebo třikrát ročně. Neumím si představit, že už tady nikdy nebude," popsala jedna z dcer Natálie.

Nejmladší dceři Natálie je pět let. Její starší sestry teprve studují a nemají žádný stálý příjem. Budou se snažit získat malou Viktorii do péče. Je ale možné, že se to nepodaří a úřady jim ji odeberou. Město Orsk sdílelo příběh rodiny na svých stránkách a vyzývá spoluobčany, aby pomohli.

Související obsah

Do pátracích operací na místě neštěstí 70 kilometrů od Moskvy se zapojilo na tisíc lidí. Práci jim komplikuje až 40 centimetrů hluboký sníh. V pondělí začali experti zkoumat záznamy z obou černých skříněk a také okolo 500 částí letadla.

Proč stroj společnosti Saratov Airlines spadl, stále není jasné. Podle vyšetřovatelů se letadlo k zemi řítilo vcelku a nehořelo. Exploze se údajně ozvala až po dopadu.

mom/Ema Klementová, TN.cz

K tématu Rusko

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz