Andrej Babiš

Babiš kvůli nemoci zrušil program. Jeho manželka je na tom zle!

Babiš kvůli nemoci zrušil program. Jeho manželka je na tom zle!
Zdroj: Profimedia

Premiér v demisi Andrej Babiš prožívá perné dny. Slovenský soud ho nechal ve svazku StB, kvůli svému nachlazení navíc musel zrušit účast na bezpečnostní konferenci v Mnichově. Ještě hůř je ale na tom jeho manželka Monika, která bojuje s vážnými problémy týkající se slinivky.

Andrej Babiš ve středu zrušil účast na bezpečnostní konferenci v Mnichově, která se koná o víkendu. Nedovoluje mu to jeho zdravotní stav. Novinářům to sdělila mluvčí vlády Brabora Peterová.

Babiš má být nachlazený. To ale není zdaleka ten největší problém, který řeší. Jeho manželka Monika po náhlé lednové hospitalizaci stále není v pořádku. Podle webu Blesk.cz má vážné problémy se slinivkou, které ji skolily v době konání prezidentských voleb a nadále pokračují.

Kvůli zdravotním problémům ani nedoprovodila svého manžela k volební urně. "Nebude volit vůbec, protože je v nemocnici," okomentoval tehdy celou situaci premiér Andrej Babiš.

Související obsah

Nyní má mít Monika Babišová přísnou dietu. Premiérovi na jejím zdravotním stavu záleží a může jen doufat v jeho zlepšení. Českou republiku budou v Mnichově reprezentovat ministryně obrany Karla Šlechtová a šéf diplomacie Martin Stropnický.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Manželka Andrea o nátlaku ze strany Jiřího Pomeje: Strach ji dohnal k nepříjemnému rozhodnutí!

Manželství Donalda a Melanie Trumpových v troskách! Proč se první dáma odstěhovala z Bílého domu?

lud, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz