Indie

Předstírala, že je muž. Partnerky nepoznaly, že nemá penis

Předstírala, že je muž. Partnerky nepoznaly, že nemá penis
Zdroj: Profimedia

Pětadvacetiletá Krishna Senová našla neobvyklý způsob, jak z někoho vylákat peníze. Předstírala, že je muž a dvakrát se provdala. Manželky, které nic nepoznaly, zneužívala kvůli penězům. Zkušená podvodnice úspěšně maskovala, že nemá penis.

Několik let klamala své okolí v indickém státě Uttarpradéš. Především lhala svým manželkám. Po sňatku si užívala jejich věna. Oklamané ženy vůbec netušily, že se provdaly za ženu. Do poslední chvíle věřily, že v noci ulehají vedle muže. Až do 14. února, kdy se podvodnice přiznala na policii. O případu napsalo BBC.

Krishna Senová vystupovala po jménem Sweety Sen. Jeho první žena Kamini na něj podala trestní oznámení kvůli fyzickému a psychickému obtěžování. Když ho policie předvedla k výslechu, nemohli uvěřit příběhu, který jim zadržený sdělil. "Jsem žena," přiznala. Že se ve skutečnosti jedná o Krishnu Senovou, potvrdilo lékařské vyšetření.

Žena vypověděla, že ráda oblékala už od mládí. Od roku 2013 svou oblibu využívala ke svému prospěchu. Založila si účet s mužským jménem na sociální síti a hledala svou první oběť. Touto cestou se seznámila i s první ženou Kamini. Poté si úspěšně získala přízeň i její rodiny a už se plánovala svatba. Žena netušila, že si vzala muže.

Podvodnice měla vše pečlivě naplánováno – zakazovala své manželce jakékoliv doteky během dne. Sex s ní měla jedině za tmy, kdy si vypomáhala sexuálními pomůckami. Ze ženy vymámila celé její věno (v přepočtu 270 000 korun) a odjela z města.

Související obsah

Manželce tvrdila, že jde zakládat továrnu. V skutečnosti se vydala za další obětí, kterou si našla přes internet. Záhy se podruhé provdala. Druhou choť už o věno připravit nestihla, plány překazila právě stížnost na policii první manželky.

Obě manželství jsou neplatná. Policie Senovou prozatím obvinila z podvodu a vydávání za cizí osobu. Na soud bude čekat ve vazbě.

ham, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz