Soutěž

Porota vybrala vítěznou fotku. A lidé si všimli, že je něco špatně

Porota vybrala vítěznou fotku. A lidé si všimli, že je něco špatně
Zdroj: facebook.com

O tom, že lež má krátké nohy, se na sociální síti přesvědčil vítěz fotografické soutěže, když internetová veřejnost odhalila, že svou fotku upravil více, než je běžné. Jak už je u uživatelů sociálních sítí obvyklé, mnozí z nich neváhali a situaci využili k pobavení.

Vítězná fotka zachycuje letadlo v ideálním okamžiku při lezení po žebříku. Respektive měla by zachycovat, fanoušci stránky společnosti Nikon si ale všimli, že je s letadlem něco v nepořádku. Po změně tónování barev se jasně projevilo, že tam autor letadlo přidal později.

U popisu fotky stojí: " (Autor) asi nečekal, že zachytí letadlo v nízkém průletu.“ Později vydala společnost oficiální prohlášení, ve kterém stojí: "V Nikonu věříme, že inovace a představivost jsou srdcem každé fotografie. Zatímco inovace je vedena technologickým pokrokem, představivost pro nás představuje schopnost vidět něco úžasného a schopnost využit všech dostupných prostředků k dosažení tohoto cíle." Dále v prohlášení stojí, že společnost upraví pro příště oficiální pravidla, aby k podobným nedorozuměním nedocházelo.

Související obsah

Zda někdo úpravu fotky pouze přehlédl nebo se jedná o snahu rozhýbat diskuzi na sociální síti se už nedozvíme, nicméně, jak už bývá na internetu zvykem, fanoušci se nepřestávají kauzou bavit a vytváří velké množství podobně upravených fotek.
 

klma, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz