Zahraničí

Mladík si objednal vraždu rodičů. Jejich "smrt" ho překvapila

Mladík si objednal vraždu rodičů. Jejich "smrt" ho překvapila
Zdroj: Policie

Ďábelský syn (22) naplánoval vraždu svých zámožných rodičů, aby mohl shrábnout dědictví pro sebe. V minulosti už se o to pokoušel několikrát, ale rodiče jeho plány odhalili a připravili na něj lest.

Mladý muž z Ruska si najal vraha, kterým byl ve skutečnosti policista v přestrojení. Tomu dal za úkol, aby popravil jeho rodiče i sourozence a dokonce si vyžádal fotografie jejich mrtvol.

Vraha alias policistu instruoval přesně, jak má rodiče popravit a poskytl mu detailní plán jejich rodinného sídla v Sochi.

Rodiče hráli mrtvé a policista v přestrojení je vyfotil na zemi v kalužích falešné krve. Fotografie doručil jejich synovi. Ten byl s výsledkem jeho práce spokojen a přislíbil mu v přepočtu milion korun, které mu hodlal vyplatit po obdržení dědictví.

V tu chvíli ho policie okamžitě zatkla a jemu nezbývalo, než se ke všemu přiznat. Později se ukázalo, že o život rodičů usiloval už dříve.

Související obsah

"Chtěl se jich zbavit, protože mu nedávali peníze. Než začal hledat vraha, vyhledával na internetu, jak nejlépe spáchat vraždu. Před tím se pro změnu pokoušel rodiče otrávit a dal jim do čaje prášky. Otci se však něco nezdálo. Jindy se jim zase snažil do auta nastrčit rozbitý teploměr, aby se otrávili rtutí," uvedl pro zahraniční média policejní vyšetřovatel.

ČTĚTE TAKÉ:

10 důvodů, proč roste agresivita u dětí. Váš názor?
Pozor na záchvaty vzteku: Jak zkrotit emoce?

kik, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Zahraničí

Důležité Události

Píše se na Deník.cz