Týrání

Otřesný případ týrání holčičky (1)! Matka byla moc mírná, tvrdí muž

Otřesný případ týrání holčičky (1)! Matka byla moc mírná, tvrdí muž
Zdroj: Profimedia

Klatovští policisté prošetřují hrozivý případ týrání roční dívenky. Tu měl opakovaně mlátit její otčím a to tak silně, až ve čtvrtek skončila v nemocnici. Muži nyní hrozí pět let vězení.

Policie začala stíhat třiadvacetiletého muže z Klatov, kterého obvinila z týrání dítěte. "Policisté zjistili, že od měsíce listopadu loňského roku do 22. února letošního roku v bytě na Klatovsku opakovaně fyzicky napadal nezletilou dívku, kterou rukou několikrát uhodil do různých částí těla," sdělila mluvčí policie Dana Ladmanová.

Násilí vygradovalo ve čtvrtek, kdy roční dívenka skončila v nemocnici se zraněním. Podezřelého muže policisté v pátek zadrželi, později byl ale propuštěn.

Související obsah

"Policisté podle zákona o policii muže z obydlí vykázali na dobu deseti dnů. Policista je oprávněn vykázat osobu z bytu nebo domu, který společně obývá s útokem ohroženou osobu. Vykázání je možno provést, pokud na základě zjištěných skutečností lze důvodně předpokládat i s ohledem na předcházející útoky, že osoba se dopustí nebezpečného útoku proti životu, zdraví nebo svobodě," vysvětlila mluvčí.

Celou věc policie dál prošetřuje. Muži nyní hrozí až pět let vězení. Podle zjištění Práva se obviněný otčím hájil tím, že matka byla na dceru moc mírná.

lud, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz