Zahraničí

Pitt a DiCaprio v jednom filmu! Tarantino připravuje nový trhák

Pitt a DiCaprio v jednom filmu! Tarantino připravuje nový trhák
Zdroj: Profimedia

Režisér Quentin Tarantino se konečně dočká svého dlouho připravovaného snímku o řádění Mansonova gangu. Bude to jeho první snímek od ukončení spolupráce s producentem Harveyem Weinsteinem a obsazení bude přímo hvězdné.

Brad Pitt a Leonardo DiCaprio budou hvězdami snímku s názvem "Once Upon A Time in Hollywood". Tarantino napsal scénář a sám bude film režírovat. Na scénáři podle vlastních slov pracoval pět let.

Příběh se odehrává v Los Angeles v roce 1969, kdy Hollywoodem zmítala éra hippie. DiCaprio bude hrát postavu herce Ricka Daltona, zatímco Pitt ztvární kaskadéra Cliffa Bootha.

"Dělal jsem na scénáři pět let a v Los Angeles žiji od narození. V roce 1969 mi bylo sedm. Velmi se těším, že budu moci sdílet příběh z prostředí L.A. a Hollywoodu, které je dnes už minulostí. A z dua DiCaprio-Pitt bych nemohl být víc nadšený," řekl režisér pro Variety.com.

Související obsah

Oba herci již v minulosti s Tarantinem spolupracovali. Pitt na snímku Hanební pancharti a DiCaprio na Nespoutaném Djangovi.

Celosvětová premiéra filmu je naplánována na 9. srpna 2019, což bude 50 let od spáchání proslulých hollywoodských vražd, které měl na svědomí Mansonův gang.

kik, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz