SuperStar 2018

Tohle je nejfalešnější duo historie SuperStar! Porota pukne smíchy

Už v sobotu pokračuje na televizi Nova boj o titul SuperStar 2018. I tentokrát budete mít možnost sledovat první castingy, na které dorazily stovky soutěžících. A někteří rozhodně stojí za to!

Zapůsobit na porotu, dostat se do finále, splnit si sen a získat pohádkovou výhru v hodnotě 2 000 000 Kč - takový je cíl všech, kteří se přihlásili do nové řady pěveské soutěže SuperStar. Cesta to ale není jednoduchá, musejí projít přes porotu, do které zasedli Pavol Habera, Ben Cristovao, Matěj Ruppert a Katarína Knechtová. 

Svůj talent na casting přišli předvést i dva kamarádi, kteří spolu vystupují v kapele. Jakub s Lenkou se potkali na festivalu japonského anime a od té doby jsou dobří přátelé a zároveň spolu hrají v punkové kapele Bad Mad.

Související obsah

Proto před porotu nastoupili společně v naději, že předvedou něco, co ještě nikdy v SuperStar nebylo. A povedlo se! I když asi trochu jinak, než jak doufali. Sebevědomí jim ovšem nechybí: "Chtěli bychom přinést něco nového do slovenské scény," říká Jakub. Přísný kat Palo Habera dokonce neváhal jejich zpěv nazvat nejfalešnějším zpěvem v historii SuperStar!

Na jejich vystoupení se podívejte už teď ve videu! Na další díl SuperStar se dívejte už v sobotu večer na Nově. Předchozí síl si můžete zdarma pustit na NOVA Plus.

ČTĚTE TAKÉ:

ŠOKUJÍCÍ! Tyhle hudební hvězdy znáte jenom díky PĚVECKÝM SOUTĚŽÍM!
TEST: Co všechno víte o pěvecké show SuperStar?

mom, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz