Zahraničí

Lacko ze SuperStar zaujal písní Pošta. Hudbu vyměnil za nový koníček

Lacko ze SuperStar zaujal písní Pošta. Hudbu vyměnil za nový koníček
Ladislav Angyal | Zdroj: TV Markíza

Ladislav Angyal, který se dostal do povědomí diváků SuperStar svým hitem "Pošta", vyměnil hudbu za jiný koníček. Rozhoduje teď zápasy ve fotbale a futsale!

Ladislav Angyal přezdívaný Lacko se v Česko Slovenské SuperStar objevil v roce 2018. A diváky i porotu okamžitě zaujal svou vlastní písní s názvem "Pošta". Divákům se ale ještě více do paměti zapsal jeho smutný životní příběh.

Žil totiž se svou nemocnou maminkou dlouho ve špatných podmínkách jen v zahradní chatce. Aby nemusel jít do dětského domova, rozhodl se sehnat podnájem v bytovce v Komárnu. Jednalo se ale jen o jednu místnost s rozměry 3x2 metry.

Související obsah

​Mnoha diváků show se tento příběh dotkl. Díky nadaci televizí Nova a Markíza se pro Lacka podařilo vybrat dostatek peněz na to, aby si mohl koupit byt. "Není tu křik. Můžu klidně spát, dokud mě nevzbudí ptáci," vypráví vděčná maminka Lacka. Rovněž dodává, že přihlášení do SuperStar bylo nejlepší rozhodnutí jejího syna.

Lacko svou budoucnost ale v hudbě nevidí. Podle TV Markíza teď studuje, aby se stal učitelem tělesné výchovy a slovenského jazyka. Před pandemií rád pomáhal také na dětských táborech. Teď pracuje jako dobrovolník v základní škole v Komárnu. "Snažím se děti motivovat a pomáhat jim," říká Lacko.

Jeho dalším velkým koníčkem je také fotbal. Je fotbalovým a futsalovým rozhodčím. Stal se dokonce členem programu UEFA pro vzdělávání mladých rozhodčích, díky kterému by se mohl stát i mezinárodním sudím. S fotbalem již procestoval několik evropských zemí. Nejraději vzpomíná na zápasy v Paříži. Letos pak začal rozhodovat i zápasy dospělé Ligy mistrů ve futsale.

Lacko všem, kteří se podíleli na jeho šanci na druhý důstojný život, ze srdce děkuje.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz