UFO

U Arktidy havarovalo UFO, tvrdí lovci záhad. VIDEO jako důkaz

U Antarktidy se objevil záhadný objekt. Jeho tvar se rýsuje pod návalem sněhu. Podle lovců UFO se jedná o ztroskotanou vesmírnou loď. Má tomu svědčit i čára, která k předmětu vede.

Lovci UFO z webu Secureteam10 se pokusili zachytit "vesmírnou loď" z co největší blízkosti. Podle deníku Daily Mail, který na video upozornil, jsou čáry za sněhem velmi zvláštní. Naznačují, že objekt dopadl z výšky na zem a poté se klouzal po sněhu, dokud se nezastavil.

Záznam hned spustil debatu, co se pod sněhem ukrývá. Někteří věří, že jde opravdu o nehodu mimozemšťanů. Jak tom už u podobných videí a fotografií bývá, lidé hned přišli s jiným vysvětlením.

Mnozí si myslí, že je to jen kámen z blízkého ledovce, který se ulomil. "Vesmírná loď, kterou nezaznamenal žádný satelit?" vyvrací teorii mnozí v komentářích.

Související obsah

Video je zachyceno pomocí Google Earth. Už ho vidělo více než 150 tisíc lidí. Pochází z oblasti ostrova Jižní Georgie, který je hlavní a největší ostrov britského zámořského území v jižním Atlantiku. Nachází se poblíž Antarktidy a žije na něm jen 20 lidí. 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

FOTO: NASA vyfotila Boží ruku ve vesmíru

ZLOMOVÝ OBJEV: Pentagon konečně řekl, jak to je... Mimozemšťané jsou na Zemi přímo mezi námi!

VIDEO: Muž z letadla natočil UFO, které jej sledovalo! Neuvěříte svým očím

ham, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz