Napadení

Mlátila přítele do hlavy žehličkou i varhany! Policie řeší brutální útok

Mlátila přítele do hlavy žehličkou i varhany! Policie řeší brutální útok
Zdroj: TN.cz/ Thinkstockphotos.com

Plzeňští policisté prošetřují otřesný případ napadení muže. Toho měla zmlátit jeho přítelkyně, na pomoc si přitom vzala kovovou násadu od smetáku, ale i elektrické varhany. Obojím ho mlátila do zad, nohou a hlavy.

K napadení v Plzni vyjížděli policisté v pátek, na případ upozornili o tři dny později. "Žena napadla svého druha, kdy jej nejdříve několikrát uhodila svými dlaněmi do oblasti obličeje. Poté třiadvacetiletá žena uchopila do svých rukou násadu od smetáku a opakovaně muže udeřila do oblasti zad, nohou, hlavy a obličeje," vysvětlila okolnosti případu policejní mluvčí Hana Rubášová.

Ačkoli byly rány tvrdé, žena po tomto útoku nepřestala. Odložila násadu a vzala do svých rukou jiné zbraně. "Jednalo se o dřevěnou paličku na maso, kuchyňské prkénko, elektrickou ruční žehličku nebo elektrické varhany," dodala mluvčí.

Související obsah

Všemi těmito předměty měla žena svého přítele bít do hlavy. "Policisté ve věci zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání trestného činu ublížení na zdraví a případem se dále zabývají," zakončila Rubášová.

lud, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz