Dubaj - speciál

DECHBEROUCÍ GALERIE: Dubaj z ptačí perspektivy! To musíte vidět

DECHBEROUCÍ GALERIE: Dubaj z ptačí perspektivy! To musíte vidět
Zdroj: Profimedia

Dubaj je městem luxusu, do kterého lítá čím díl více Čechů každý rok. Pochlubit se může mnoha světovými rekordy - má nejvyšší mrakodrap, nejluxusnější hotel či největší ruské kolo. Prohlédněte si toto město z jiného úhlu pohledu v naší galerii.

Fotograf Barich Moukarzel pořídil úžasné letecké snímky, které odhalily devadesáti stupňové zobrazení ptačí perspektivy jednoho z nejmodernějších měst na světě. Můžete tak obdivovat mrakodrapy a uměle vytvořené ostrovy ve tvaru palmy, které jsou velkou chloubou Dubaje.

Moukarzel fotí pomocí dronu a se svým snímkem vyhrál jednu z kategorií prestižní fotografické soutěže Dronestagramu. V roce 2017 se do Drone Picture přihlásilo víc než osm tisíc fotografů. A právě v kategorii „město“ dokázal dvaatřicetiletý fotograf obstát, i když měl obrovskou konkurenci.

 

Dubaj je městem, které volí pro svou dovolenou čím díl více lidí. Turisty lákají mimo jiné úžasné pláže a rozmanitost hotelů, mezi kterými si mohou vybrat. Pokud také toužíte vidět Dubaj z výšky, můžete se nad metropolí proletět vrtulníkem.

Související obsah

V metropoli na vás čeká ale mnohem více zážitků. Turisté volí například pobyt a zábavné aktivity v poušti. Můžete si vyzkoušet různé adrenalinové činnosti uprostřed písečných dun, nebo sledovat nádherné západy slunce a zářivou noční oblohu plnou hvězd.

ham, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Dubaj - speciál

Důležité Události

Píše se na Deník.cz