Hotel

Elektřina v hotelovém pokoji i bez karty? Existuje jednoduchý trik!

Elektřina v hotelovém pokoji i bez karty? Existuje jednoduchý trik!
Zdroj: Thinkstockphotos

Už se vám stalo, že jste si nutně potřebovali nabít telefon na hotelovém pokoji, ale zároveň jste museli i s pokojovou kartou odejít pryč? Problém je vyřešen! Místo hotelové karty totiž můžete do zařízení vložit jakoukoliv jinou. Klidně průkazku na autobus, pokud se tam vejde.

Mnoho hotelů v Česku už místo klasických klíčů využívá ke vstupu do pokoje elektronickou kartu. Po odemčení dveří ji vložíte do elektrického zařízení. Díky tomu se v pokoji zapnou světla a spustí elektřina.

Většina z těchto zařízení však využívá úsporný režim. Pokud z něj host vyjme kartu, tak se elektřina opět vypne. To však trápilo celou řadu lidí, kteří si například potřebovali nabít telefon, ale zároveň museli odejít z pokoje na večeři. V takovém případě měli dříve smůlu.

Nyní se už hosté bát nemusí. Žena z Anglie totiž objevila jednoduchý trik, který může využít každý. Řešení se nachází ve vaší peněžence. Místo pokojové karty totiž můžete do elektronického zařízení vložit libovolnou kartu, která se tam vejde.

Související obsah

Turisté po celém světě začali tento trik zkoušet. A skutečně funguje! Vynalézaví jedinci dokonce přišli na to, že když do zařízení vložíte průkazku nebo lístek z autobusu a ten se tam vejde, elektřina se nevypne. Teď už můžete jít v klidu k baru, váš telefon se mezitím nabije.

jva, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz