útok

Terénní auto najelo do lidí v klubu! Hosté popsali paniku na parketu

Terénní auto najelo do lidí v klubu! Hosté popsali paniku na parketu
Zdroj: Twitter

Několik lidí se zranilo při útoku v klubu v anglickém městě Gravesend. Do zaplněného stanu vrazilo terénní auto a najelo na parket. Policie muže, který vůz řídil, zadržela pro podezření z pokusu o vraždu. Počet zraněných ani jejich stav není znám.

K útoku došlo v oblíbeném klubu Blake's krátce před půlnocí. Způsobil naprostou paniku a chaos, jak se lidé snažili co nejrychleji utéct. Řidiče auta mezitím zadržela ochranka, která pracuje u vstupu, a předala policistům, píše portál BBC.

Podle policie hrabství Kent, kde se Gravesend nachází, se muž krátce předtím pohádal s personálem a byl z klubu vykázán. Přesný počet zraněných zatím není znám, v oficiálním prohlášení ale bar píše, že by nikdo neměl být v ohrožení života.

"Nejel terénním autem do stanu, kde jsme byli, srazil několik lidí. Zastavil se až těsně u mě, mohl jsem umřít. Pak zařadil zpátečku a my jsme všichni utíkali. Roztrhali jsme stan a venku zavolali policii. Byl to naprostý chaos," uvedl jeden z návštěvníků Sonny Powar.

Policie oznámila, že případ vyšetřuje jako pokus o vraždu, zatím prý nic nenasvědčuje tomu, že by šlo o terorismus. Útočník zůstává na policejní stanici.

epa, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz