Královská rodina

Je to na spadnutí: Kate může rodit každou minutou, prozradil William

V Británii už netrpělivě očekávají příchod třetí potomka vévodkyně Kate a prince Williama. Přesné datum porodu nikdo nezná, sám William ale při úterním pasování hudebníka Ringo Starra do rytířského stavu prozradil, že Kate může porodit každou minutou!

Třetí porod vévodkyně Kate je na spadnutí! Je v osmém měsíci, ale podle jejího manžela Williama může porodit každou minutou. I když je v pokročilém stupni těhotenství, své královské povinnosti nezanedbává. V minulém týdnu se zúčastnila přehlídky irských stráží v Hounslow v západním Londýně a rozdávala jeden úsměv za druhým. Informuje o tom magazín Hello.

"Kdy přesně má porodit, samozřejmě nikdo neví. Mohlo by to být 24. dubna na svátek patrona Anglie svatého Jiří, což by byla krásná vlastenecká náhoda. Kdyby naopak porodila později, stejně jako v případě prince George, mohla by dát Williamovi nevšední dárek k sedmiletému výročí manželství 29. dubna," řekl pro deník Sun zdroj blízký královské rodině.

Související obsah

Že čekají třetí dítě, oznámil královský pár loni v září. Ke čtyřletému Georgi a dvouleté Charlotte tak už brzy přibude malý princ nebo princezna. Kate by se měla ještě tento týden zúčastnit dvou oficiálních akcí, pak nastoupí na mateřskou.

ČTĚTE TAKÉ:

Čeká Kate Middleton holku, nebo kluka? Máme první indicie
Tohle by Kate nosit neměla aneb Jak by měl vypadat těhotenský šatník?

mom, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz