Opilá žena

Další doktorka ordinovala namol! V Ostravě nadýchala tři promile

Další doktorka ordinovala namol! V Ostravě nadýchala tři promile
Zdroj: Profimedia

Další opilou lékařku museli z ordinace vyprovodit policisté. Tentokrát přijímala pacienty doktorka v Ostravě, která měla v dechu tři promile. Stejný objem alkoholu nadýchala nedávno i pražská lékařka.

V ordinaci ostravské lékařky zasahovali policisté v pravé poledne. Na její nestandardní chování upozornil na tísňové lince zřejmě jeden z pacientů. Doktorka stihla za dopoledne podle policie ošetřit nejméně tři lidi.

Policisté případ prověřují jako trestný čin ohrožení pod vlivem návykové látky. Lékařce hrozí finanční postih, zákaz činnosti a v krajním případě až roční vězení. Více informací nechtěli policisté sdělit s tím, že jsou podrobnosti teprve vyšetřovány.

Související obsah

Podobný případ zaznamenali na začátku března policisté v Praze. Zavolala je sama lékařka z polikliniky na Smíchově, která si stěžovala, že v čekárně pacienty obtěžuje opilý muž. To se potvrdilo, když nadýchal 3,3 promile.

Pozadu ale nezůstala ani sama doktorka. Policisté si všimli, že se chová podivně a nesprávně artikuluje. "Výsledek dechové zkoušky byl 3,17 promile alkoholu v dechu," uvedl policejní mluvčí Tomáš Hulan.

epa, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz