Těhotenství

Celebrity hlásí baby boom! Nový přírůstek očekává několik hvězd

Celebrity hlásí baby boom! Nový přírůstek očekává několik hvězd
Zdroj: Instagram

Baby boom u českých celebrit nabývá obrovských rozměrů. Hned několik hereček totiž v uplynulých dnech prozradilo, že očekává příchod potomka. S radostnou novinou přišla první Tereza Vítů, kterou následovaly kolegyně Marie Doležalová, Aneta Krejčíková, Kristýna Leichtová a Michaela Tomešová. K nim se před pár dny přidala i topmodelka Adriana Sklenaříková (46).

Doslova lavinu radostných oznámení strhla Tereza Vítů. Herečka známá ze seriálu Ulice přišla s novinou v druhé polovině března. Představitelka seriálové intrikánky Aleny je teprve v 15. týdnu.

Svou kolegyni následovala o pár dní později Marie Doležalová. Saša z Comebacku čeká prvního potomka s tanečníkem Markem Zelinkou. Dítě by se mělo narodit v červenci. Svoje těhotenství tak tajila až do pátého měsíce.

Skupinu těhotných hereček rozšířila koncem března i Aneta Krejčíková. Představitelka Gábiny ze seriálu Ulice čeká první dítě se svým dlouholetým přítelem Ondřejem, který pracuje jako tělocvikář. Příchod potomka očekává mladý pár na podzim letošního roku.

Sašu z Comebacku v těhotenství následovala i její seriálová spolužačka Kristýna Leichtová. Herečka čeká potomka s režisérem Vojtěchem Štěpánkem. Leichtová je aktuálně ve čtvrtém měsíci.

Těhotná je i Michaela Tomešová. S manželem Romanem očekává už druhého potomka. Doma spolu vychovávají syna Kristiána. S radostnou novinou přišla, stejně jako Doležalová, až v pátém měsíci těhotenství.

Související obsah

Před pár dny pak veřejnost doslova šokovala Adriana Sklenaříková. Modelka slovenského původu totiž oznámila příchod nového potomka ve svých 46 letech! V roce 2016 přitom nešťastně potratila. První potomek by se modelce měl narodit v létě.

ČTĚTE TAKÉ:

TO JE SLADKÉ: Velký bráška vítá v porodnici miminko. Jeho úsměv vás rozpláče
Kolik stojí péče během těhotenství a základní výbava pro miminko?

jva, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz