Robinsonův ostrov

Lukáš znovu kreslí Robinsony! Podívejte, jak se mu povedli

Lukáš znovu kreslí Robinsony! Podívejte, jak se mu povedli
Zdroj: Lukas Chvatal

Větší a talentovanější fanoušek Robinsonova ostrova se najde jen stěží. Šestnáctiletý Lukáš znovu nakreslil všechny účastníky oblíbené reality show TV Nova. Podívejte se, jak se mu Robinsoni povedli.

Lukáš Chvátal z Blatné znovu ukázal, jak úžasný má talent. Stejně jako před rokem poslal do redakce TN.cz své kresby soutěžících z Robinsonova ostrova. Propracované portréty tvořil od začáku pořadu, každý z nich mu prý zabral tři až čtyři hodiny.

I když by se to mohlo zdát jako dlouhá doba, rozhodně se práce vyplatila. Kresby jsou opravdu povedené a mnohé z nich vypadají spíše jako fotka než obrázek. A jak by ne, když se chce Lukáš stát profesionálním malířem a kreslit portréty na potkání.

A přestože Lukáš Robinsonův ostrov sleduje pravidelně, favorita prý nemá. "Všechny mám moc rád. Na výhru ale tipuji Martina nebo Dominika," prozradil šestnáctiletý umělec, který se teď soustředí na splnění svého snu a studuje design.

Související obsah

Fotky portrétů poslal Lukáš i některým Robinsonům, kteří jsou z nich unešení a děkují za ně na sociálních sítích. Kresby všech devatenácti soutěžících i moderátora Ondřeje Novotného si můžete prohlédnout v galerii.

Podívejte se, co moderátor prozradil o dalším dění:

Show Robinsonův ostrov sledujte vždy v pondělí a středu večer na Nově! Zákulisí pořadu odtajňujeme na Nova.cz. Pokud jste neviděli poslední díl, můžete si ho pustit na NovaPlus, všechny epizody najdete na VOYO.

epa, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz