Vražda

Zvrat v případu zavražděné prodavačky. Chytili podezřelého!

Policistům se podařilo dopadnout muže podezřelého z vraždy prodavačky (†42) v obchodním centru v pražských Letňanech. Mělo se jednat o zákazníka, který si v obchodě zkoušel oblečení.

K vraždě podle policie došlo v neděli večer. Tělo našli policisté ležet v zázemí jednoho z tamních obchodů s textilem, patřilo prodavačce.

Policisté okamžiě rozjeli pátrání po muži, kterého zachytily bezpečnostní kamery. "Podezřelého šestadvacetiletého muže kriminalisté během několika málo hodin vypátrali. Muž je nyní umístěný v psychiatrické léčebně a na případu budou kriminalisté dál pracovat," uvedl mluvčí policistů Jan Daněk.

V kabince po něm zůstalo oblečení

Podle policistů pachatel přišel do obchodu, tam se převlékl do nových šatů a zavraždil dvaačtyřicetiletou ženu. Následně z obchodu odešel a ještě před tím si z pokladny odnesl nezjištěný obnos peněz. 

Související obsah

V kabince po něm zůstaly plísňové džíny značky Croop Denim, červená flanelová košile značky Mustang, černé tenisky značky DC, hodinky Daniel Klein a kšiltová čepici tmavé barvy značky Mark and Spancer. "Podezřelý na místě také zanechal atypický zapalovač červené barvy s nápisem 'Sex instructor – first lesson free!'" upozornil mluvčí.

Z obchodu pak muž odešel v novém pánském tmavém obleku značky Otto Berg ve velikosti 50. Stejné značky byly i polobotky, ve kterých z obchodu odešel.

lud, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz