Diagnóza

Žena šla k zubaři s bolestí zubů. Dozvěděla se hrozivou zprávu

Žena šla k zubaři s bolestí zubů. Dozvěděla se hrozivou zprávu
Zdroj: facebook

Třiadvacetiletá Lauren Neillyová ze skotského Glasgow si myslela, že až na drobnou bolest zubů je zdravá. Když si ale zašla k lékaři, dozvěděla se strašnou diagnózu. Testy u ní odhalili leukémii. Dívka, která se měla příští rok vdávat, teď bojuje o život v nemocnici.

Lauren, pracovnici jedné z největších britských bank, až na vytrvalou drobnou bolest zubů nic netrápilo. Cítila se sice hodně unavená, nepřikládala tomu ale příliš velký význam. Se zuby si ale zašla ke stomatologovi.

Ten na příčinu bolestí nemohl přijít. Žena si zašla také ke svému lékaři kvůli drobné řezné ráně na jednom z prstů, která se hodně dlouho nehojila. Za pár dní ji ale z nemocnice, kde prováděli i krevní testy, zavolali, aby se tam okamžitě dostavila.
V nemocnici se dozvěděla zdrcující diagnózu. Lékaři jí odhalili leukémii. V nemocnici si ji rovnou nechali a zahájili první dávku chemoterapie.

"Má za sebou několik hrozných dní. Každý den to bylo něco nového, co se na nás sesypalo," řekla listu Daily Record matka Lauren Samantha. "Měla testy kostní dřeně, které pro ni byly velmi bolestivé, teď začala chemoterapii. Doktoři jsou optimističtí, ale ona je velmi unavená, začaly jí vypadávat vlasy, což je pro mladou ženu zvlášť obtížné," dodala Samantha.

Související obsah

Pro rodinu je to velmi složitá situace. Snoubenec mladé ženy Ben totiž ještě studuje, veškerá finanční zátěž spojená s provozem domácnosti tak byla na bedrech nemocné ženy. Ta ale pracovala teprve 10 měsíců, takže bude brát nemocenskou jen dva měsíce, než jí skončí smlouva.

Její kolegové z banky teď pro Lauren a Bena uspořádali charitativní pochod a doufají, že při něm vyberou dost peněz, které by páru pomohly překlenout období, kdy Lauren nemůže chodit do práce.

vbo, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz