Kateřina Zemanová

"Kačenka se rozešla s přítelem," prozradil Zeman! Mluvil o vnoučeti

Kateřina Zemanová se zřejmě rozešla s americkým přítelem, který v Lánech dokonce trávil Vánoce. Prozradil to prezident v exkluzivním rozhovoru pro TV Nova. A promluvil také o tom, jak se těší na vnoučata a jestli se jich dočká v dohledné době.

S prezidentem mluvila moderátorka TV Nova Michaela Šmídová na zámku v Lánech. Právě tam s rodinou Zemanových oslavil Vánoce v roce 2016 i přítel prezidentovy dcery Kateřiny. Hlava státu tehdy prozradila, že jde o Američana, který žije v Londýně, kde Kate studovala.

Zároveň Zeman uvedl, že se v roli potenciálního tchána necítí zrovna dobře. Moderátorka se proto ptala, jestli už si stihl zvyknout a v této roli si je jistější. "Ani jsem nemusel," odpověděl prezident stručně s tím, že Kate už nejspíš se zmíněným Američanem nechodí.

"Já jsem člověk ostýchavý, takže když Kačenka přijela další rok na Vánoce do Lán bez tohoto Američana, tak jsem neměl odvahu se zeptat, co se mezi nimi stalo. Takže jsem vzal na vědomí, že se zřejmě rozešli," doplnil Zeman.

Do vztahů prý dceři nemluví, podobně jako do studijního oboru, protože nechce, aby mu to později vyčítala. "Vždycky jí říkám: 'Kačenko, jsi svobodný člověk, ale svoboda, to je taky odpovědnost, takže nes si důsledky, pokud se ukáže, že tvoje volba byla chybná'," vysvětlil prezident.

 

Související obsah

I přesto, že se snaží do Kateřinina soukromí nešťourat, na vnoučata už se těší. "Byl krásný den, kdy mi Kačenka říkala: 'Tati, až mi bude 27 let, dám ti vnouče.' Jestli to má takto spočítáno a jestli to ještě platí, to samozřejmě nevím," prohlásil prezident.

Kateřina Zemanová je dcera Miloše Zemana a jeho manželky Ivany. Letos oslavila 24. narozeniny, dlouhodobě studuje v zahraničí. Naposledy se na veřejnosti objevila na začátku dubna, kdy překvapila otce na návštěvě Slovenska. Radikálně změnila image a vypadalo to, že několik kilo přibrala, což vyvolalo spekulace, zda není těhotná. Více čtěte zde.


Celý rozhovor s prezidentem Milošem Zemanem:

 

epa, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Berlusconi nebude kandidovat na italského prezidenta

Kontroverzní politik a bývalý italský premiér Silvio Berlusconi (85) se rozhodl, že nebude kandidovat v italských prezidentských volbách. Měl podporu koalice pravicových stran, ale ta mu nezaručovala úspěch. K tajné volbě se v pondělí sejde přes tisíc poslanců a regionálních delegátů. Za favorita je považován současný premiér Mario Draghi.

Krátká zpráva

Rusko podle Britů plánuje dosadit do čela Ukrajiny "svého" politika

Britské ministerstvo zahraničí zveřejnilo informaci, že ruský prezident Vladimir Putin plánuje spiknutí s cílem dosadit do čela Ukrajiny "svého", tedy prokremelského politika. Velmi neobvyklé je, že uvedlo i jeho jméno. Má jím být Jevgenij Murajev, majitel médií a někdejší poslanec ukrajinského parlamentu, který se již dříve vyslovil pro ruskou anexi Krymu.

Píše se na Deník.cz