Pátrání

Zdeňka odešla ze seniorcentra, může být kdekoliv! Nemá léky

Zdeňka odešla ze seniorcentra, může být kdekoliv! Nemá léky
Zdroj: Policie ČR

Jihočeští policisté pátrají po 78leté Zdeňce Polívkové, která v sobotu večer odešla ze Seniorcentra v Českých Budějovicích. Dosud se nevrátila a nedala nikomu vědět. Pokud ženu poznáte, informujte policii.

"Seniorka odešla dne 28. dubna 2018 mezi 19:00 a 21:00 hodinou ze Seniorcentra v ulici Husova v Českých Budějovicích a dosud se nevrátila zpět," informovala policejní mluvčí Štěpánka Uhlířová. Policisté začali po ženě pátrat, teď prosí o pomoc i veřejnost.

Zdeňka Polívková je podle policistů na svůj věk ve skvělé kondici a dokáže ujít velkou vzdálenost. Může ale působit zmateně, bere totiž léky na podporu paměti, které nemá u sebe. Kam mohla žena jít, policie neuvedla.

Seniorka je drobné postavy, měří asi 160 centimetrů. Má vrásčitý obličej, zelenohnědé oči a oproti zveřejněné fotografii šedé až bílé vlasy. Co měla na sobě v době zmizení, policisté přesně neví. Mohla si obléct žlutou košili, modré tepláky a bílé pantofle.

Související obsah

"V případě, že máte o pohřešované ženě jakékoliv informace, viděli jste ji, či víte, kde se pohybuje, kontaktujte, prosím, policisty na telefonním čísle 603 466 590 nebo přímo na lince 158. Za pomoc děkujeme," doplnila Uhlířová.

epa, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Pátrání

Důležité Události

Píše se na Deník.cz