APLIKACE TN.CZ
Smrt

Děsivé záběry nehody u Hoštic: Dva mrtví, kamion opřený o dům

Tragická nehoda v pondělí odpoledne výrazně zkomplikovala dopravu na Strakonicku. U Němětic u Hoštic se kolem třetí hodiny odpoledne srazil superb s kamionem scania. Podle dostupných informací dva lidé zemřeli, průjezd po důležitém silničním tahu byl kvůli srážce výrazně omezen.

Policisté se o vážné nehodě dozvěděli devět minut po 15. hodině od záchranky. Náklaďák a osobák se střetly na hlavním tahu ze Strakonic na Volyni.

"Zemřel řidič osobního auta i spolujezdkyně ze zadního sedadla. Další spolujezdkyně utrpěla vážná zranění a z místa ji odvezl záchranářský vrtulník," řekla TN.cz v pět odpoledne policejní mluvčí Lenka Krausová.

Dodala, že smrtelný střet na silnici I/4 výrazně zkomplikoval dopravu. "Osobní doprava je řízena kyvadlově, náklaďáky by měly z trasy sjet už ve Strakonicích na silnici I/22," dodala Krausová.

Související obsah

Zatím není jasné, co přesně se na místě stalo, nehodu vyšetřují kriminalisté. Dopravní omezení na místě vydrželo až do večera.

Pusťte si reportáž:

pez, TN.cz

Související témata

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz