Pitva

Příčina smrti odhalena! Už se ví, jak Avicii spáchal sebevraždu

To, že slavný dýdžej Avicii spáchal sebevraždu, už potvrdila před několika dny jeho rodina. Až nyní ale poprvé vypluly na povrch bližší okolnosti jeho smrti. Hudebník měl vykrvácet poté, co se podřezal střepem z lahve. Zprávu zveřejnil jako první portál TMZ odkazující se na zdroje obeznámené s průběhem vyšetřování.

Smrt osmadvacetiletého producenta a dýdžeje Tima Berglinga, známého pod pseudonymem Avicii, otřásla celým hudebním světem. Tělo hudebníka našli 20. dubna na hotelovém pokoji v Ománu. Rodina před několika dny potvrdila, že spáchal sebevraždu (psali jsme zde).

Doposud ale nebylo jasné, jak vlastně Avicii zemřel. Jeden z nejznámějších bulvárních plátků TMZ však zápatral a nyní přišel se zprávou, že se podařilo příčinu smrti odhalit. Novináři se odkazují na několik zdrojů blízkých vyšetřování, podle kterých byla nástrojem smrti rozbitá lahev. Tou se měl Avicii silně pořezat, což vyvolalo masivní krvácení.

Související obsah

Kam ale Avicii mířil, není úplně jasné. Dva na sobě nezávislé zdroje portálu potvrdily, že dýdžej měl hlubokou ránu na krku. K dispozici je ale ještě jedno prohlášení, podle kterého se pořezal na zápěstí.

První bližší zprávy o smrti dýdžeje přinesla necelý týden od tragédie jeho rodina. Příbuzní potvrdili, že Tim Bergling si sáhl na život sám, prý už nezvládal nátlak okolí. "Chtěl najít mír. Tim nebyl určený pro mašinérii obchodu, ve které se ocitl. Byl to citlivý muž, který miloval své fanoušky, ale vyhýbal se pozornosti. Time, navždy budeš milován a postrádán. Osoba, kterou jsi byl, a tvá hudba udrží vzpomínku na tebe naživu. Milujeme tě, tvá rodina," stojí ve smutném prohlášení.

Takhle se fanoušci loučili se zesnulým Aviciim:

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Aviciiho ( †28) česká milenka ukázala společné selfie: Něco na něm však nesedí! FOTO

Svět obletěly drsné záběry Aviciiho ( †28) před smrtí: Fanoušci jsou v šoku! VIDEO

lud, TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz