Jogurt

Matka našla v jogurtu pro dceru šroub! Nemožné, brání se výrobce

Matka našla v jogurtu pro dceru šroub! Nemožné, brání se výrobce
Zdroj: zpravy@nova.cz

Mladá maminka (21) koupila své dceři v mělnickém Kauflandu smetanový jogurt Florian. Když ho však doma otevřela, zažila pořádný šok. Žena tvrdí, že uvnitř kelímku našla šroub a ve druhém matku. Výrobce se ženě omluvil, ale zároveň se také brání. Pravděpodobnost, že se do jogurtu dostanou cizí předměty je prý téměř nulová.

Žena přišla na závadný obsah balení jogurtu až doma. "Dnes jsem dceři dávala jogurt Florian. V jednom kelímku jsem našla šroub a ve druhém matku," popsala pro TN.cz Stanislava B. Zveřejněním fotografií prý chce upozornit na kvalitu výrobků, které se prodávají v obchodech.

Výrobce jogurtů Olma Olomouc se ženě okamžitě omluvila. Jakékoliv pochybení je však podle ní nepravděpodobné. "Přestože jsme přesvědčeni, že jde o nemožnou věc, tak jsme se dotyčné zákaznici prostřednictvím facebooku za nález omluvili, vysvětlili jí, že prevence výskytu cizích předmětů je pro každého výrobce zásadní a vysvětlili používaná opatření," uvedl mluvčí Agrofertu Karel Hanzelka.

Firma však má o původu šroubů a matek určitě pochyby. "Aniž bychom paní chtěli z čehokoli obviňovat, musíme uvést, že jsme se v minulosti setkali s případy, kdy zákazníci záměrně umísťovali předměty do našich výrobků a pokoušeli se o naši diskreditaci a vydírání," vysvětlil Hanzelka.

Související obsah

Olma pak nespokojenou zákaznici požádala, aby jim poslala nalezené předměty a sdělila přesnou šarži výrobku. "Současně jsme nabídli zaslání malé pozornosti z našeho výrobního sortimentu. Zákaznice však již nereagovala."
 

jva, TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz