Chůva

Matka popsala horor: Děti našla ve vaně ubodané! Chůva se mstila

Matka popsala horor: Děti našla ve vaně ubodané! Chůva se mstila
Zdroj: ČTK

Nepopsatelný šok pocítila matka tří dětí, která neplánovaně přišla domů. Ve vaně našla dva ubodané potomky, přímo před jejíma očima se pak jejich chůva bodla do krku a pokusila zabít. To se ale nepovedlo a soud ji po téměř šesti letech poslal na doživotí za mříže.

Jako "čisté zlo" popsal soudce ve verdiktu 56letou Yoselyn Ortegovou, která brutálně ubodala dvě děti, o něž se měla starat. Stalo se tak v říjnu 2012, soud ale rozhodl až nyní. Ortegová jde na doživotí do vězení, píše portál BBC.

U soudu vypovídala i matka zavražděných dětí Marina Krimová. Popsala, jak spolu s tříletou dcerou Nessie přišla domů do bytu na Manhattanu. Ortegová totiž nedorazila s šestiletou Lucií na pravidelnou taneční hodinu.

"Chtěla jsem se z té strašlivé noční můry probudit, ale to nešlo, protože to žádná noční můra nebyla. Všechno to bylo skutečné. Bylo to jako scéna z hororového filmu," vypověděla Krimová. Ve vaně našla těla Lucie a dvouletého syna Lea.

V okamžiku, kdy otevřela dveře koupelny, se Ortegová bodla nožem do krku. Chtěla spáchat sebevraždu, lékařům se ji ale podařilo zachránit. Krimovou policisté našli, jak křečovitě svírá své poslední dítě a pláče u zakrvácených těl.

Související obsah

Ortegová se u soudu za své činy omluvila a prosila za odpuštění. Její advokát se snažil dokázat, že trpí psychickými problémy a nebyla v době vražd při smyslech. Znalci ale uvedli, že sice trpí depresemi, dobře ale věděla, co dělá.

Podle soudu se cítila chůva v rodině z Upper East Side přepracovaná a málo placená. Neměla dost peněz na školné pro 17letého syna, kterého přivedla do USA z Dominikánské republiky a zapsala na soukromou školu.

TN.cz

K tématu Chůva

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz