Slovensko

Lucián měl maturovat, místo toho si lehl na koleje. SMS před smrtí!

Lucián měl maturovat, místo toho si lehl na koleje. SMS před smrtí!
Zdroj: Profimedia

Obrovská tragédie se stala v pondělí večer v Michalovcích na Slovensku. Gymnazista Lucián si lehl na koleje, srážku s vlakem neměl šanci přežít.

O smrti teprve 19letého mladíka informovaly Topky.sk. V pondělí kolem 23. hodiny si měl lehnout před přijíždějící vlak mezi zastávkami Michalovce a Trebišov. Těsně před smrtí prý poslal sms na rozloučenou.

Lucián při srážce s vlakem utrpěl vážná poranění a na místě zemřel. "Bližší okolnosti policie vyšetřuje a v této souvislosti zahájila trestní stíhání pro přečin usmrcení," citují Topky policejní mluvčí Lenku Ivanovou.

Mladík byl studentem posledního ročníku Gymnázia Pavla Horova v Michalovcích. Ještě v pátek nesl městem tablo, příští týden ho měly čekat maturity. Podle učitelů byl výborný student a chtěl se stát lékařem. I když byl introvert, v kolektivu byl oblíbený.

Související obsah

Prozatím není jasné, proč se rozhodl sáhnout si na život. Možná proto, že se jeho rodiče rozvádějí, možná kvůli strachu z maturity, důvod ale mohl být i úplně jiný. Rodina ani přátelé se z tragédie nedokážou vzpamatovat.

mom, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz