Královská svatba 2018

Na svatbu dorazili Beckhamovi i Elton! Komu to nejvíc slušelo?

Mezi hosty na královské svatbě se objevila i řada celebrit. Princ Harry a herečka Meghan Markle pozvali své kamarády sportovce, modelky a zpěváky. Slušelo to ale i členům královské rodiny.

Na královskou svatbu se většinou sjede evropská smetánka a v záři reflektorů jsou hlavně členové vládnoucích rodin. Tentokrát se ale zraky světových médií upírali především na hollywoodské hvězdy, které dorazily na hrad Windsor.

Je to pochopitelné - vždyť i nevěsta Meghan Markle bývala herečka, než se kariéry vzdala kvůli sňatku s britským princem. Na svatbu tak byli pozváni snad všichni herci, kteří spolu s ní ztvárnili hlavní role v seriálu Suits.

Kromě nich dorazily také opravdové celebrity. Mezi prvními hosty se do areálu trousili Amal a George Clooneyovi, Victoria a David Beckhamovi, Elton John či James Blunt. Pozvánku dostali i sportovci, přijela například tenistka Serena Williamsová.

Související obsah

Členky královské rodiny a jejich příbuzní se ale nenechali zahanbit. Neskonale, jak už je ale zvykem, to slušelo vévodkyni Kate a také její sestře Pippě, která nezvolila žádné těhotenské oblečení, ale splývavé květinové šaty. Královna Alžběta II. oblékla svítivě zelený kostýmek s fialovými doplňky.


Komu to nejvíce slušelo? Posuďte sami v galerii nebo videu pod titulkem článku!


NEPŘEHLÉDNĚTE:

CELÝ ZÁZNAM: Podívejte se na královskou svatbu prince Harryho a herečky Megnah Markle

epa, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz