Bydlení

Tahle proměna vám vyrazí dech! Ze staré garáže udělali luxusní byt!

Tahle proměna vám vyrazí dech! Ze staré garáže udělali luxusní byt!
Zdroj: Profimedia

Tak tahle proměna se opravdu povedla! Ze staré omšelé garáže v západním Londýně se podařilo udělat nádherný prosvětlený byt!

Na začátku byla polorozpadlá garáž ve vnitrobloku. Dnes na jejím místě stojí nádherný světlý minidomek, který starou garáž nepřipomíná ani vzdáleně. Stavbě dominuje sklo, což je obrovskou devizou a díky tomu je interiér krásně prosvětlený a opticky větší než ve skutečnosti. Celý byt, nebo chcete-li malý domek, je velmi moderní a minimalisticky elegantní.

Bydlení je rozděleno na několik částí a disponuje dvěma ložnicemi, prostornou kuchyní, obývacím pokojem a samozřejmě koupelnou a toaletou. To vše je poskládané víceméně v řadě za sebou, a tak celý prostor tvoří vlastně jeden dlouhý obdélník rozdělený malými privátními nádvořími.

Související obsah

Přestavbu realizovalo londýnské architektonické studio De Rosee Sa, které má na kontě již několik podobných projektů. Jejich klienti, kteří bydleli v sousedství, původně pozemek ve vnitrobloku koupili, protože se obávali výstavby ze strany developerů. Až později je napadlo postavit na pozemku malý domek. Nakonec se do něho sami nastěhovali a svůj původní byt prodali.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz